Telefon Tavsiyesi LG G5 alınır mı ?

buscaglia

buscaglia

Üye
    Konu Sahibi
Sevgili hocalarım özellikle g5 kullananlara sormak istiyorum elimde max 2 var performans çöp , g5 alayım mı ne dersiniz kullanan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum özellikle pubg performansını merak ediyorum , mi max 2 de minecraft gibi oluyor hareket etmek imkansız g5 fiyat ve işlemci olarak da çok uygun tavsiye eden olursa şayet alırken nelere dikkat etmeliyim ne gibi sorunsalları var belirtirlerse çok memnun olurum , hepinize teşekkür ederim.

Buğra

Buğra

Admin
tavsiye etmem LG'nin kronik sorunları sebebiyle ilerleyen süreçte çok sıkıntılar çekebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: buscaglia
bilal72

bilal72

Üye
Bi lg kullanıcısı olarak tavsiye etmiyorum.
Lg telefonları çöp artık.
Pek yakında sony gibi sonu kaçınılmaz olacak.
Devir cinlilelerin devri. Xiaomi, oppo, one plus, huavei vs.

• Beğen
Tepkiler: buscaglia

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt