LG G4 Açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
    Konu Sahibi
LG G4 Açılmıyor
Merhaba arkadaşlar.
Malum kronik sorun olan Lg G4 açılmama sorunu benim de başıma gelmiş bulunmakta. Hard reset atmyı denedim gelen adımlara evet dedim ama orada kalıyor format atmıyor. Alternatif olarak Lg Bridge programında yazılım güncelleme bölümünde güncelleme hatası kurtarma ve yazılım güncelleme seçeneklerini denedim ancak bilgisayar telefonu anlık görüyor o anda da program telefonu görmüyor. Anlaşılan o ki bu sorunu aşamayacağım. Sizen isteğim ise, illaki bu forumda da 2015 G4 kullanıcılarının başına gelmiş bir durumdur. Bu sorun sebebiyle cihazı garantiye gönderen oldu mu, gönderdiyseniz geri dönüş nasıl oldu (cihaz tamiri, yeni cihaz, para iadesi) ve son olarak da geri dönüş ve cihazın elinize yeniden ulaşma süresi ne kadar?

Herkese teşekkür ederim, iyi forumlar.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hafıza Kartı Vs varsa Onları Çıkartıp Dene Olmazsa

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
maalesef kullanmıyordum
Aklıma Gelenler Bunlar Onun Harici Pek Anlamam Sım Bişey Takılı Olmasın Tekrar Dene Yada Hafıza Kartından Filan Rom Yükleniyordu Sanırsam Ama Biraz Daha Araştır Forumda Başına Gelenler Nasıl Çözmüş Bak Olmadı Servis

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
    Konu Sahibi
servise verdim bugün, anakart değişecekmiş

hakanxxx

Üye
LG G4 bendede oldu LG logosunda kalıyor acilmiyor LG servise verdim anakart yanmış dediler sebebini sordugumda yazılım güncelleme android 6 da yanma olabiliyor dediler güncelleme sebebiymiş

veli-_-802

veli-_-802

Üye
Anakart yanmış dedikten sonra değişim mi oldu ? ve ne kadar sürede ?

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar 2015 g4 cihazlarının kronik sorunuymuş bu. direkt değişime gidiyor ve yeni bir g4 veriyorlar. kutu içeriğini tam istiyorlar bilginiz olsun. ben kulaklığı kaybettim kulaklığı yeni cihazın kutusundan aldılar. ayrıca benim seramik gri kapaklıydı siyah deri kapaklı geldi özellikle seramik gri istiyorum dememe rağmen değişime gönderecekseniz bu hususlara dikkat edin.

veli-_-802

veli-_-802

Üye
Senin aldığın cinsten yani deri ise deri olarak gelmesi gerekmiyor mu ? Ee ben siyah verdim beyaz gelebilir mi yani bu duruma göre ?

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
    Konu Sahibi
Senin aldığın cinsten yani deri ise deri olarak gelmesi gerekmiyor mu ? Ee ben siyah verdim beyaz gelebilir mi yani bu duruma göre ?
Belirt arayıp ışte. Olabiliyor böyle karışıklıklar.

LG-H815 ile uygulamasından gönderildi.

furyzer0

furyzer0

Üye
Benim tavsiyem eğer mümkünse para iadesi iste aynı sorun tekrar olabilir ve senin garanti suren ne kadar daha kaldı bilmyiırum

Sent from mTalk using lumia950

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
    Konu Sahibi
Merak etmeyin aynı sorun olmaz. 2016 cihaz veriyorlar. O sorun 2015 cihazlarda var.

LG G4 ile gönderildi.

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
    Konu Sahibi
Para iadesi işi daha meşakkatli o yüzden direkt 2016 g4 almak daha mantıklı

LG G4 ile gönderildi.

furyzer0

furyzer0

Üye
LG G4 bendede oldu LG logosunda kalıyor acilmiyor LG servise verdim anakart yanmış dediler sebebini sordugumda yazılım güncelleme android 6 da yanma olabiliyor dediler güncelleme sebebiymiş
Teknik servis daha iyi bilir ama bildiğim kadarıyla g4 lerin anakartlarında tasarım hatası var ve pinler zamanla temassızlık yapabiliyor o zaman da cihaz açılamıyor yani demek istediğim güncelleme ile alakalı olduğunu sanmıyorum öyle olsa anakart değişmez sadec format atarlardı diye duşunuyorum

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
    Konu Sahibi
Teknik servis daha iyi bilir ama bildiğim kadarıyla g4 lerin anakartlarında tasarım hatası var ve pinler zamanla temassızlık yapabiliyor o zaman da cihaz açılamıyor yani demek istediğim güncelleme ile alakalı olduğunu sanmıyorum öyle olsa anakart değişmez sadec format atarlardı diye duşunuyorum

Haklısın yazılım sorunu değil direkt anakart hatası var

LG G4 ile gönderildi.

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
LG G4 Bootloop sorununun çözümü var. Bu gün benim de başıma geldi ve uzun uğraşlar sonucunda çözdüm. Nette ana kartı ısıtıyorlar falan. O işler çok tehlikeli ve meşakkatli. Sorun yazılımsal. Eğer LG logosu gelip gidiyorsa çözümü var. Team ile yardımcı olunur.

wegas23

wegas23

Üye
beyler şimdi bi haftadır geçen perşembe den beri benim daha 5 günlük cihazım değişim onayı bekliyor ve bildiğim kadarıyla bu önümüzde ki hafta lg ye bi parti cihaz gelecekmiş acaba bu gelen cihazdan bana da yollarlar mi yani kore den filan cihaz isterken fazladan mi istiyorlar yoksa o istenen gün kaç tane değişim bekleyen cihaz varsa o kadar mi istiyorlar ? Benim korkum daha cihazın değişim onayı onaylanmadan telefonlar gelip dağıtılıp bana kalmaması sizce öyle bi şey olur mu ? Eğer olursa en az 1 ay beklemek zorunda kalacam tekrar