Yardım LG G3 Yazılım yükseltirken donup kaldı şimdi sadece logo geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

gecekule

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 Yazılım yükseltirken donup kaldı şimdi sadece logo geliyor
Merhaba,
LG G3 32GB
Bilgisayardan PC Suite'yi USB kablo ile bağladım yeni yazılım var dedi bende yükselt dedim 1. aşama bitti şimdi 2. aşama yüklenmesi gerekiyor dedi onada tamam dedim %10 oldu sonra yükleme bitti dedi ama telefon ekranı yazılım yükseltme ekranı öyle kaldı saatler geçti ne hareket var ne de birşey oluyor bende pili çıkardım şimdi açtığımda logo geliyor kayboluyor tekrar geliyor tekrar kayboluyor hep böyle.

Bunu nasıl düzelttebilirim?
Yardımcı olabilirmisiniz?

Şimdiden Teşekkür Ederim

Kayserili11

Üye
2 secenek var bence
1. Olarak bootlop olmus olabilir bunu power tusu ve ses kisma tusuna ayni anda basip logo gelince cekip tekrar basip format ekra i gelir ordan sifirlanimca duzelir diye dusunuyorum
2. Olarak hard brick olmus olabilir bu konuda yardim edemem bildigim kadariyle ana karta kisa devre yaptirmak. Gerekiyor bide download moda aliniyor mu bi bakar misin

gecekule

Üye
    Konu Sahibi
İstanbul bilişim den almıştım servise verdim yazılım yüklerken yarıda kaldı logoya kadar açılır dedim
18 Temmuz da verdim, 19 Temmuzda bakmaya başlamışlar 4 Ağustosa kadar yazılımsal sorun olduğunu anlamışlar, 8 saate yazılım inmesini bekleyeceklermiş 4 günde yükleme sürüyormuş bunlar servis demeye şahit lazım.

Servise götürdüğümde önümdeki kişiye diyorlar ki telefonu cebine koyduğunuz için arılandı yanı suçu sana atmak için her türlü dalavera var.

Tavsiyem İstanbul Bilişim den bir şey almayın

cihan_cam

Üye
mrhaba telefonun şimdi ne durumda bilmiyorum ama başkalarına lazım olabailir öncelikle lg g3 ünüzü kesinlikle pc den güncelleme yapmayın yazılımı çöker bana oldu bunun çözümüde basit LGMobile Support Tool programı indirip kurun yazılımı tekrar yükleyip düzeltin

hilenteg

hilenteg

Üye
Bişey yapmaya gerek yok download moda alıp manual olarak herhangi bir yazılım yüklemen lazım. Google amcaya sorarsan yardımcı olacsktır.

gecekule

Üye
    Konu Sahibi
mrhaba telefonun şimdi ne durumda bilmiyorum ama başkalarına lazım olabailir öncelikle lg g3 ünüzü kesinlikle pc den güncelleme yapmayın yazılımı çöker bana oldu bunun çözümüde basit LGMobile Support Tool programı indirip kurun yazılımı tekrar yükleyip düzeltin
LGMobile Support Tool ile yüklemeye çalıştım olmadı, telefona bağlandı modeli okudu 1GB üzerinde bir yazılım indirdi %5 ilerledi batarya az diye durdurdu halbuki batarya ful idi ondan sonrada bağlanmadı bilgisayara servise verdim şimdi tam içine ettiler

Bu konuda net birşey bulamadım
Benim Telefon LG D855 ithalatçı firmaların kendi garanti ile getirdikleri telefon
Birde LG D855TR var buda Türkiye LG tarafından garantili

LG D855'in
Program Versiyonu
V20h-GLOBAL-SI

LG D855TR'in
Program Versiyonu
V20h-TUR-XX

Sadece burada değişiklik var yazılımlar bir birine yüklenmez değilmi?

Şimdi böyle sorunlar
Telefonu açtığımda bu geliyor:
Telefonu açtığımda bir kere böyle geldi:
Buda telefonumun yazılım bilgileri:

Üst Alt