LG G3 Uygulamaları Hafıza Kartına Taşımıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Cadillac34

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 Uygulamaları Hafıza Kartına Taşımıyor
Arkadaşlar; bende LG G3 var. 16 gb dahili hafızası var ama 11 gb gösteriyor.16 gb Sandisk hafıza kartı da var. Uygulamaları taşıyorum ama uygulamaları Play Store'dan güncellediğim zaman ne hikmetse uygulamaları tekrar dahili hafızaya taşıyor. Daha önce açmış olduğum konudaki komutların aynısını yaptım ama bana mısın demiyor. Ama konuda otomatik seçeneği yok ve sadece otomatik olanını kabul ediyor (örnek; C:\Program Files\Android\android-sdk\platform-tools>adb shell pm set-install-location 0 [0/auto]).

Aynı sorunu yaşayan var mı?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
hepsini taşımayabilir.yani bır kısmını taşıyor olabilir mi?

gonyalı

gonyalı

Üye
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı

Cadillac34

Üye
    Konu Sahibi
hepsini taşımayabilir.yani bır kısmını taşıyor olabilir mi?
Sorun hepsini taşıyıp taşımaması değil, sorun uygulamaların hafıza kartına taşınıp Play Store'dan güncellendikten sonra tekrar dahili hafızaya taşınması.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sorun hepsini taşıyıp taşımaması değil, sorun uygulamaların hafıza kartına taşınıp Play Store'dan güncellendikten sonra tekrar dahili hafızaya taşınması.
ha her seferinde geri hafızaya taşıyor anladım. olmadı otomatik güncellemeleri kapat. yani ayda bir güncellersin manuel öyle kullanırsın

gonyalı

gonyalı

Üye
hiç güncelleme yapmasın daha iyi
ben bile hiçbir uyg. güncellemiyorum
zaten günc. yapsam telefon çöker
bi ara başıma gelmişti

Cadillac34

Üye
    Konu Sahibi
ha her seferinde geri hafızaya taşıyor anladım. olmadı otomatik güncellemeleri kapat. yani ayda bir güncellersin manuel öyle kullanırsın
Değişen ne olacak sanki? Yine aynı sorunu yaşayacağım.
hiç güncelleme yapmasın daha iyi
ben bile hiçbir uyg. güncellemiyorum
zaten günc. yapsam telefon çöker
bi ara başıma gelmişti
Ne kadar kolay bunu söylemek. Zaten sürekli güncellemiyorum. Güncelleyemediklerim güncellenenlerin tekrar dahili hafızaya taşınması yüzünden dahili hafızası dolu göstermesindendir

gonyalı

gonyalı

Üye
Güncellemeler yarardan çok zarar veriyor
Mesaj birleştirildi:

Benim tel de lg g4

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Lg g3 bende de vardı. Çoğu uygulama taşıyamıyordu nedense. Telefon kendi karar veriyor bu uygulama hafiza kartından calisir mi diye. İstemezse hafiza kartına atamıyorsun.

Cadillac34

Üye
    Konu Sahibi
Güncellemeler yarardan çok zarar veriyor
Mesaj birleştirildi:

Benim tel de lg g4

Google Play haricindekiler otomatik güncelleme değil.
Lg g3 bende de vardı. Çoğu uygulama taşıyamıyordu nedense. Telefon kendi karar veriyor bu uygulama hafiza kartından calisir mi diye. İstemezse hafiza kartına atamıyorsun.

Bilgisayarda komut sisteminden ayarlanmiyor. Sadece otomatik seçeneğini kabul ediyor.

Bir de hafıza kartına taşıdıklarım hafıza kartını çıkardıktan sonra silindi. Geri kurtarmayı denedim bilgisayardan görünmüyor veriler. Birde bu sorun çıktı. Ne lanet telefonmuş yahu.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı
savaza

savaza

Üye
ÖNCELİKLE TELEFONUN GÜNÜMÜZ İÇİN ÇOK ESKİ :d NEYSE KONU BU DEĞİL UYGULAMALAR HAFIZA KARTINDA ÇALIŞMAZ

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Eskiden root yapıp uygulamaları ve oyunları hafıza kartına taşıyabiliyordun. Ancak daha sonra google bazı sebeplerden dolayı bu duruma el attı ve taşıma işlemini kaldırdı. Şu anda güncel telefonlarda da hafıza kartına taşıma muhabbeti var ancak bir faydasını görmüyorsun. Hatta uygulama ve oyunlar dahili hafızada daha düzgün ve stabil çalışıyorlar.

Üst Alt