Lg g3 problem

Sponsorlu Bağlantılar

msmak

Üye
    Konu Sahibi
Lg g3 problem
Lg g3 telefonumda 2 haftadır bir problemle karşı karsiyayim. Telefon sadece 4.5G de internete girebiliyor ve sms atabiliyor. Onun haricinde arama yapamıyorum. 3G gibi diğer seçenekleri seçtiğimde hat çekmiyor. 4.5 G de iken sadece bir alanda arama yapabiliyorum. Benim hattı başkasının telefonuna taktigimizda gayet normal calisiyor. Baskasinin hattini benim telefona taktigimizda yine ayni problem çıkıyor. Sorunun çözümünü hic bir yerde bulamadim. Cozum icin bilgisi olan var mi ?

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Servise Gönderin :oke:

Son düzenleme:
Metin137

Metin137

Üye
lg g3 bu dönemde hepsi bozulmaya başladı çok büyük ihtimalle anakartında sorun var ve baya maliyet çıkartıcak benzer bi sorun bende ve 2 arkadaşımda daha çıktmıştı

msmak

Üye
    Konu Sahibi
lg g3 bu dönemde hepsi bozulmaya başladı çok büyük ihtimalle anakartında sorun var ve baya maliyet çıkartıcak benzer bi sorun bende ve 2 arkadaşımda daha çıktmıştı
Sonra ne yaptınız ? Ne kadar tuttu ?

Metin137

Metin137

Üye
anakart için 400 dediler bende yapmadım başka bir telefon aldım ve lg g3 öylece kenarda kaldı.

MaxipmaN

Üye
lg kaliteli cihaz yapamadı gitti

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Lg g3 telefonumda 2 haftadır bir problemle karşı karsiyayim. Telefon sadece 4.5G de internete girebiliyor ve sms atabiliyor. Onun haricinde arama yapamıyorum. 3G gibi diğer seçenekleri seçtiğimde hat çekmiyor. 4.5 G de iken sadece bir alanda arama yapabiliyorum. Benim hattı başkasının telefonuna taktigimizda gayet normal calisiyor. Baskasinin hattini benim telefona taktigimizda yine ayni problem çıkıyor. Sorunun çözümünü hic bir yerde bulamadim. Cozum icin bilgisi olan var mi ?

Pc den orjinal yazılım yükleyin. Düzelebilir.
Eğer düzelmezse donanımsal sıkıntı vardır.
Servise veya tamirci halleder. Ama 400 lira sanki çok gibime geldi.

msmak

Üye
    Konu Sahibi
Pc den orjinal yazılım yükleyin. Düzelebilir.
Eğer düzelmezse donanımsal sıkıntı vardır.
Servise veya tamirci halleder. Ama 400 lira sanki çok gibime geldi.
Orjinal yazilim yuklemek garantiyi bozar mi ?

Üst Alt