Lg G3 kapanma sorunu

Ccihat67

Üye
    Konu Sahibi
Lg G3 kapanma sorunu
Telefonu alalı 1 hafta oldu ilk 3 gün hiç birsey yoktu daha sonra fotoğraf çekerken telefon kapanmaya başladı ve bataryayı çıkarmadan da açılmıyor aldığımız telefoncuya götürdük ve bize hafıza kartında virüs olduğunu biçimlendirmemizi söyledi dediğini yaptık aynı sorunu tekrar etti telefon hafıza kartsız açtığımızda da kapanıyor kendiliğinden ne yapabiliriz geri iade kabul etmediler kapanma sorununu çözebilirmiyiz ?

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Garantiye gönder onlar telefon doktoru.
Biz burdan teşhis koyamayız

Tepkiler: Ccihat67

Sucrofe

Üye
Bu sorun sadece sende değil. G3 alanların çoğusu bu sorunu yaşıyor. Güncellemeyle düzeltilir umarım.

KayraBey

Üye
İlk parti almayarak akıllılık ettim

Tepkiler: tau ve Ccihat67
koşulsuz iade alması lazım bu kadar sürede almıyorsa zaten ürünü satan suçlu durumuna düşer. elinizde fatura varsa dert etmeyin geri almıyorsa gerekeni yaparım sonucuna sen katlanırsın diyin anlar anlar,anlamazsada yasal hakkınızı kullanıp gerekeni yapıp morartırsınız

Ccihat67

Üye
    Konu Sahibi
Hocam abim telefonu bugün yine götürdü adam sistemi sıfırlayıp geri vermiş telefonu şuanlık sorun kalktı ortadan

DiaBLoS

Moderator
Bende de oluyor aynı sorun arada bir .
Kamera ile foto çekiyorum , 2-3 defa ard arda resetliyor cihaz kendini ...

Neden acaba .?

Tepkiler: Dede

Türe

Üye
Herkes bu sorundan şikayetçi. Çözülür umarım.

Tepkiler: Ccihat67 ve Dede

Türe

Üye
Hacı sen ne diyorsun soğudum telefondan

Yaşasın Gmd 2
İsim vermeyeyim başka forumlarda gezerken baya bu sorundan gördüm. Yazılımla alakalı gibi duruyor çünkü hem 2gb hem 3gb lık Modelde var bu sorun.

Tepkiler: Dede

DiaBLoS

Moderator
İnşallah. Bekleyelim bakalım.

tau

Üye
Bende çok fazla yaşadım ısınma sorunu ama en sonunda telefonu değişime verdik bakalım gelen yeni cihazda nasıl olucak