LG G3 hep açılış ekranında kalıyor acil yardım !! (root ve twrp var)

Sponsorlu Bağlantılar

KaptanSaMSuN

KaptanSaMSuN

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 hep açılış ekranında kalıyor acil yardım !! (root ve twrp var)
roootlu ve twrp ile cm 13.1 yüklü lg g3 cihazım su kodunu güncellerken (twrp ile) telefonu yeniden başlattığımda tam parlaklıkla hep açılış efekti tekrar tekrar geliyor . garantiye yolladım rootlu diye yapmadılar anakart bozulmuş dediler (ki bence alakası yok). düne kadar lg g3 için tuş kombinasyonuyla recovery mod açılmaz sanırdım fakat dün açtım. çift uçlu flaş belleğime cm 13.1 ve gapps 6.x attıktan sonra flaşı tele taktım. önce advanced wipe ile system cache dalvik falan sildim. sonra tam usbye bastığımda usbnin içi boş gözüküyordu. sizce neden olabilir ?? acil yardım lütfen
LG G3 D855 32 GB
CUSTOM ROM ANDROID 5.0
CM 13.0 ANDROID 6.1

turancen

turancen

Üye
Su kodunu recovery ile yüklenmez yanlış yapmışsın, tekrar recovery gir cm13 romunu ve gapps yükle, açılacaktır. Bunları wipe yapmadan yükle.
Recovery advanced yerinde usb port cihazını bağlaman gerek, ondan sonra usb port görecektir.

KaptanSaMSuN

KaptanSaMSuN

Üye
    Konu Sahibi
2. cümleni anlamadım. Onun dışında cm 13.0 ı ne yazık ki sen demeden önce advanced wipe yapıp kurmaya çalışmıştım, fakat no md5 file found hatası verip failed dedi. (Ama GApps başarılı bir şekilde yüklendi.) Olmayınca bu sefer cm 12.1 kurmaya çalışyım bu sefer her şey tam iyi giderken 2 saliselik siyah ekran gelip sonra twrp yazısı çıktı ve recovery mod yeniden başladı.

waterback

waterback

Üye
Jig den denedinmi Bi bak derim

waterback

waterback

Üye
Onlari boşver bunu yapabilirsen yap

KaptanSaMSuN

KaptanSaMSuN

Üye
    Konu Sahibi
YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER CYANOGENMOD 12.1 İ TWRPDEN KURUNCA SONUNDA DÖRT GÖZLE BEKLEDİĞİM SUCCESSFUL YAZISI ÇIKTI HERŞEY İÇİN SAĞOLUN :)

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Yeni nesil cihazlar twrp ile tam uyumlu halledebildiğine sevindim kolay gelsin

KaptanSaMSuN

KaptanSaMSuN

Üye
    Konu Sahibi
:)

Üst Alt