Yardım LG G3 Download Modunda Kaldı

Sponsorlu Bağlantılar

NuRuC3LK

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 Download Modunda Kaldı
Merhaba arkadaşlar.
Elimde yurt dışı olarak bildiğim kasasında d851 ama yazılımda d855 4.4.2 olan telefona 6.0 kurmak istedim com bağlantısını driverlarla sağlasamda proğramlar bi türlü bağlanmadı. Enson LGUP proğramında yanlış secenek seçtim diye - yani komple sil yeniden yaz
bunu farkettim usb yi çektim hemen sileceğini silmiş cihazın içinin boş oldugunu düşünüyorum
Cephastanesi diye bi siteye başvurdum 200 talep istedi bir başka tamircide işlemcinin yanık oldugunu savunda fakat ben inanmıyorum. hiç açılmayan cihazların tamiri söz konusu çünki
Kullandığım Proğramlar.
LG Flash Tool
LGUP
Ayrıca TOT dosyaları ilede Farklı Prağramları denedim olmadı. şase yaptırma falan olayına girmedim.
NOT: Daha Önce Telefonlara Rom Attım Biliyorum. Fakat Bu Elimde Kaldı

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
geçmiş olsun siz rom atarken fişi çekmişsiniz sanırım bunun sonucunda telefon hard brick olmuştur büyük ihtimalle olmamış ise download modda cwm yüklemeyi deneyin cwm ile rom atın cihaz kurtulur ama cwm yüklenmiyorsa cihazınızın bir parçası bozulmuştur
Not:rom yüklerken ne olursa olsun kabloyu çekmeyin cihaz %90 hard brick olur içinden birşeyler yanabilir ve ölür

NuRuC3LK

Üye
    Konu Sahibi
Dalginligima geldi. :/ Download modda cwm yukleme yi nasil yukleyecegim en son yillar once Galaxy Ace ye yapmıştım. Bir video falan varsa iyi olur. Tesekkur ederim zahmet edip yazmışsınız

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Dalginligima geldi. :/ Download modda cwm yukleme yi nasil yukleyecegim en son yillar once Galaxy Ace ye yapmıştım. Bir video falan varsa iyi olur. Tesekkur ederim zahmet edip yazmışsınız
googleda g3 cwm yükleme diye araştırırsanız birsürü video bulabilirsiniz :)

NuRuC3LK

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim kardesim. Bunu yapmamın daha kötü hale sokar mı acaba

NuRuC3LK

Üye
    Konu Sahibi
Yurt dışı saten d851 bulamadim ben download modda cwm yuklemeyi. Twrp çıkıyor telefon acikken oda

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
twrp açılıyorsa onunla da yükleyebilirsiniz rom işlemcide sorun yoktur twrp açıldıysa

NuRuC3LK

Üye
    Konu Sahibi
Anlamadin beni Download modda iken twrp cwm nasil yukleniyir bulamadim. Genelde telefon acikken yukluyorlar. Benim cihazda onceden trwp cwm falan yoktu

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
türkiyedeki d855 lerle model farkı olur mu vb bilmiyorum farklı telefoncuya gösterebilirsiniz

bilal72

bilal72

Üye
Telefon download moduna giriyor mu?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt