LG G3 D855 Sorun Var Yardım Eder Misiniz

veysea

veysea

Üye
    Konu Sahibi
1) LG flash tool 2016 kurulu , yükleme yapıyorum failed to load diyor
2) lg g3 D855 v10N global kaçak,fastboot mode starterde kaldı ha kaldı,youtubede çözümünü buldum ama 1.maddeyi geçemedim bi türlü
3) LGUp da kurulmuyor
4) bu arada symbian belle anna dönemlerinde n8 dead omuştu kurtuluş nckli bi arkadaş yardımcı oldu burda ,onun sayesinde symbian canavarı oldum , inş aynı sabrı gösteren biri olur da lgyi de hallederiz.....
Teşekkür ederim şimdiden....

Son düzenleme:
veysea

veysea

Üye
    Konu Sahibi
sorun çözüldü konu kapanabilir....

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt