LG G3 D855 orj kaçak rom yüklerken %2de kalıyor

Sponsorlu Bağlantılar

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 D855 orj kaçak rom yüklerken %2de kalıyor
arkadaşlar flash tool ile 5.0.1 yüklemeye çalışıyorum %2'de kalıyor,telefonum orj kaçak D855 4.4.2 yüklü,çözümünü bulamadım...

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
twrp ile yükle daha basit

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
    Konu Sahibi
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
twrp ? yaw yabancıyım bu tür şeylere symbianı avucumun içi gibi bilirim,acaba rica etsem adım adım anlatsanız,internetten bakıyorum kafam karışıyor
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

buralarda anlatıyor ama cihaz sıfırlanabilir yedeğini almayı unutma burdaki kaynaklardan bakarak twrpyi kur sonra indirdiğin rom dosyasını telefona kopyala burdan rom bulabilirsin

sonrasında telefondan twrpyi açacaksın 2.attığımda nasıl açacağını anlatıyor sonra twrp açılınca wipe yapacaksın zaten kocaman şık var görürsün twrpyi açınca en son olarak install şıkkına tıklayıp bilgisayardan telefona kopyaladığın rom dosyasını seçeceksin
rom atmak bazı cihazlarda sorun yapabiliyor pek anlamıyorsanız tavsiye etmem

• Beğen
Tepkiler: R.BEDRAN
R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
    Konu Sahibi

buralarda anlatıyor ama cihaz sıfırlanabilir yedeğini almayı unutma burdaki kaynaklardan bakarak twrpyi kur sonra indirdiğin rom dosyasını telefona kopyala burdan rom bulabilirsin

sonrasında telefondan twrpyi açacaksın 2.attığımda nasıl açacağını anlatıyor sonra twrp açılınca wipe yapacaksın zaten kocaman şık var görürsün twrpyi açınca en son olarak install şıkkına tıklayıp bilgisayardan telefona kopyaladığın rom dosyasını seçeceksin
Sağolasın,riski göze almak gerekir,anlayan birisiyle beraber yapacam,en azından kurtarma işlemini falan halleder,tekrar sağolsn

sağ üst köşede fastboot yazısında kaldı twrp yükledim img. yükledim yeniden başladı öyle kaldı

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Sağolasın,riski göze almak gerekir,anlayan birisiyle beraber yapacam,en azından kurtarma işlemini falan halleder,tekrar sağolsn

sağ üst köşede fastboot yazısında kaldı twrp yükledim img. yükledim yeniden başladı öyle kaldı
ne şıkları var ?

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
    Konu Sahibi
ne şıkları var ?
hiçbir şık yok fastboot mode starter sadece o var siyah ekranda,download moduna aldım falsh tool %2de kalıyor,herşeyi uyguladım yine olmuyor,lgup olmadı,flash tool 2016 da olmadı,google play storede flashiry gibi bişey yükledim böyle oldu...

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
hiçbir şık yok fastboot mode starter sadece o var siyah ekranda,download moduna aldım falsh tool %2de kalıyor,herşeyi uyguladım yine olmuyor,lgup olmadı,flash tool 2016 da olmadı,google play storede flashiry gibi bişey yükledim böyle oldu...
telefon normal açılmakta mı yoksa sadece o ekran mı var ?

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
    Konu Sahibi
telefon normal açılmakta mı yoksa sadece o ekran mı var ?
normal açılmıyor,fasboot yazısı var sol üstte ama download moduna giriyor,pc görüyor,flash tool vb. ile yükleme yapınca disconnect diyor kesiliyor

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
normal açılmıyor,fasboot yazısı var sol üstte ama download moduna giriyor,pc görüyor,flash tool vb. ile yükleme yapınca disconnect diyor kesiliyor
sanırım cihazının bootloader'ı silinmiş ve hard brick olmuş düzeltmeyi pek bilmiyorum bootloader yazdırmanız gerek adb ile ve doğru bootloader dosyasını bulmak çok önemli daha iyi anlayan biri yardımcı olursa iyi olur

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
    Konu Sahibi
sanırım cihazının bootloader'ı silinmiş ve hard brick olmuş düzeltmeyi pek bilmiyorum bootloader yazdırmanız gerek adb ile ve doğru bootloader dosyasını bulmak çok önemli daha iyi anlayan biri yardımcı olursa iyi olur
tot ile yükleme yapınca 6sec sonra partition change failed diyor,teli açınca fastboot çıkmıyor download mod açılıyor sanki olacak gibi,bunda anladığın bişey var mı
LGD855AT-00-V10n-HKG-XX-OCT-22-2014-32G+0.tot bana bu ve dll lazım sorun çözüldü...
kullandığım toto v10e benim download modda v10n yazıyor , o yüzden hatalı bölünme diyor ingilizce

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
tot ile yükleme yapınca 6sec sonra partition change failed diyor,teli açınca fastboot çıkmıyor download mod açılıyor sanki olacak gibi,bunda anladığın bişey var mı

LGD855AT-00-V10n-HKG-XX-OCT-22-2014-32G+0.tot bana bu ve dll lazım sorun çözüldü...
kullandığım toto v10e benim download modda v10n yazıyor , o yüzden hatalı bölünme diyor ingilizce

burdan kdz ile deneyebilirsiniz v10n dosyası hiçbir yerde yok
hiç lg cihaz almadığım için bu olaylardan hiç anlamıyorum

ibrother

ibrother

Üye
Normal. E basma rom atarken digerine bas yuklenir

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
    Konu Sahibi

burdan kdz ile deneyebilirsiniz v10n dosyası hiçbir yerde yok
hiç lg cihaz almadığım için bu olaylardan hiç anlamıyorum

burada var ama ücretli ,bu gibi sitelerde var maalesef
Normal. E basma rom atarken digerine bas yuklenir
normal de cse de aynı kesiliyor nocoonnect diyor flash tool
telefonculara götürdüm 40-50 tl fiyat biçiyorlar

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
    Konu Sahibi
d85230b yükledim oldu ama simdi de mobil veri açıyorum bağlantı gelmiyor,ikinci kez rom atmaktan korkuyorum,bilgisi olan var mı ?

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
    Konu Sahibi
konu sonuçlandı,kapatılsın...

Üst Alt