LG G2 SARJ GOSTERGE

• 14 Ağustos 2014
  • 940 Okunma
  • 13 Cevap

1. Arkadslar bugun plaja gittim
    Minibuste %98indi
    Sonra plaja vardim kapatip d3nize girdim %100 olmus geri geldim oynadim sonra %95oldu tekrar kapAtip suya girdim ciktim geri geldim %85

Yazan: Never Back Down
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Sıcakta başına güneş geçmiştir, terliyor dolayısıyla

Ayarlar>pil kullanımını ss atabilir misin bakalım ne yiyor şarjı :hmmm

3. En çok kullanan hangisi ve % kaç kullanıyor

Kullanmadığın sistem uygulamaların devre dışı bırak, clean master temizleme programları vs. varsa bunları kesinlikle kullanma, şarj bağlıyken telefonla oynama pil performansını ciddi şekilde düşürüyor

4. Sarj bagliyken cok oynadim si.di ne yapmaliyim

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. şarjın bitmesini bekle fu ll bitsin dibine kadar telefon kapanacak. sonra şarja tak fullesin tam şarj olana kadar kalsın. Ayrıca kullanmadığın sistem uygulamaları varsa da ayarlardan devre dışı bırak, sürekli rami silme, clean master filan hele hiç kullanma

6. Tesekkur ederim kendi ram silme uygulamasi var zarari olurmu

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Hayır tabikide :D

Rami devamlı silmekde şarj için pek iyi değil.

8. Saatte bir kendi uygulamasi temizliyor

Mobil cihaz ile gönderdi
    EmekHırsızı bunu beğendi.
  9. aslında clan master iyii ama sarj konusunda kapatıp tekrar acılablıyor sarj yıyor ..
    ram temizleyince oo neyse de TABİ Kİ CELAN Master kullan depoda kalan apk olsun gerkesız dosya oplsun taradıgın an goruyor ve siliyor ...

bby-34 bunu beğendi.
  10. Şarjı 0'a kadar tüketmek yeni nesil akıllı telefonlar için sağlıklı değil. İçlerindeki pil yapısı istediğin kadar şarjda durabilen kendini yenileyen (bir süre) bir yapıya sahiptir. Konu Lityum Ion ise sorun etme. CleanMaster olayı tamamen doğru, uygulama kendini otomatik olarak açmaya programlanmış uygulamaları da kapatıyor ve cihaz bunları yeniden başlatmak için hem RAM'i hemde processor'ü ayaklandırıyor. Bu da bataryaya yansıyor tabi.

Kullandığın cihaz gayet güçlü ona istediğin gibi davranabilirsin. Tabi şarja takıp oyun oynamak hariç :)

..iyi forumlar..

McBoltt60 bunu beğendi.
  11. katiliyorum..
    demek istedigim de buydu ..

Mobil cihaz ile gönderdi
    bby-34 bunu beğendi.
  12. senin makina iktidarsız sanırım üstad :alkis

LG ile gönderdi

13.  
    Mobil cihaz ile gönderdi
    bby-34 bunu beğendi.

Hızlı Cevapla