LG G2 RADYO APK'Sİ LAZIM !

Sponsorlu Bağlantılar

sekorito

sekorito

Üye
    Konu Sahibi
LG G2 RADYO APK'Sİ LAZIM !
Arkadaşlar root ile aktif ettim çekmiyor diye kaldirdim apkyi. Model D802TR cizirti vardi hep .calisan bir apk varmi?

sekorito

sekorito

Üye
    Konu Sahibi
Kimsede yokmu

Boran20

Boran20

Üye
Bu sabah konuda paylaştım göz at

tarik oz

Üye
Su radyoyu bende cozemedim aylardir ya

interka

interka

Üye
benim tlfda radyo var program felan kurmadım

krikotaj

Üye
Telefonun seri nosu 311K veya daha yukarısı ile başlıyorsa radyo çalışmaz..

badmus

badmus

Üye
Telefonun seri nosu 311K veya daha yukarısı ile başlıyorsa radyo çalışmaz..

Neye dayanarak bunu söylüyorsun?

Lg G2'de Türkiye ürünleri için içinde radyo olmasına rağmen radyoya erişimi engellemiş ve bu sebeple Radyo için ekstra vergi vermemiştir. Yani telefonu daha ucuza sattı ama içinde radyo var. Sadece sistem klasöründe gizli. Eğer telefon rootlu ise radyoyu 1 dakika içinde geri getirebilirsin. Rootsuz ise çözüm bilmiyorum şu anda.

selcuk1298

Üye
bende sprit fm var çalışıyor gayet rahat forumda vardı oradan indirdim kurdum genel olarak çalışması lazım bunun

krikotaj

Üye
Neye dayanarak bunu söylüyorsun?

Lg G2'de Türkiye ürünleri için içinde radyo olmasına rağmen radyoya erişimi engellemiş ve bu sebeple Radyo için ekstra vergi vermemiştir. Yani telefonu daha ucuza sattı ama içinde radyo var. Sadece sistem klasöründe gizli. Eğer telefon rootlu ise radyoyu 1 dakika içinde geri getirebilirsin. Rootsuz ise çözüm bilmiyorum şu anda.
Çünkü çalıştığını söyleyenlerin seri nosu 311K'dan aşağısı,çalışmadığını söyleyenlerin de seri nosu benimki gibi 311K ile başlıyor..Paralel ithalattan alanlarınki çalışıyormuş.. Radyoyu geri getirdim zaten..Ama çalışmıyor..Spirit fm kurdum yine çalışmadı..

interka

interka

Üye
evet benim tlf paralel ithalat belkide ondan calışıyordur

interka

interka

Üye
Evet simdi baktim 310k yaziyor