lg g2 orjinal ekran

cimbom04

cimbom04

Üye
    Konu Sahibi
lg g2 d802 orjinal ekran nerden bulabilirim

supragt

supragt

Üye
N11 den link ekliyorum ama ilan kaldırıldı diye uyarı veriyor oysa ki şimdi oradan bulup atmıştım. N11 e girerek lg g2 ekran diye aratınca orijinal ekran ilanı da geliyor.
Bu arada konu dışı ama LG G2 lerde de G3 ve G4 gibi ısınmaya bağlı kronik sorunlar ortaya çıkıyor mu ? Yedekte durması için G2 almayı düşünüyorum da G3 ve G4 e göre çok daha sorunsuz olduğunu duydum.

cimbom04

cimbom04

Üye
    Konu Sahibi
g2 sorunsuz 3 yildir kullaniyorum n11.com daki ekranlar orjinal deyil orjinal yaziyor ama deyil

• Beğen
Tepkiler: supragt

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt