Karşılaştırma LG G2 mi HTC One M8 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

HTC One M8 mi LG G2 mi?

• Kullanılan toplam oy
    13
dejavu178

dejavu178

Üye
    Konu Sahibi
LG G2 mi HTC One M8 mi?
Merhaba arkadaşlar,
Ekranı olsun, ses kalitesi olsun, işlemcisi olsun HTC One M8 G2'den daha üstün gözüktü gözüme. Fakat pil kapasitesinin 2600 olduğu gördüm. Sizce M8'i almalıyı mıyım yoksa G2 ile devam mı? M8'in pili G2 kadar gider mi veya kapasitesine göre daha mı çok performans verir? Görüşlerinizi bekliyorum.

mrzstyl

mrzstyl

Üye
tabiki de m8 ama g2 yi değiştirme paran cebine kalsın

98farom98

98farom98

Üye
Valla bana göre M8 daha iyi ama dediğin gibi 2600 mAH zor dayanır gibi o yüzden G2 derim :oke:

Invoke

Invoke

Üye
Zar zor dayanmaz, gayet dayanır. Her türlü M8.
Hatta daha fazla bile gidiyor testlere göre. Kullanıcı yorumları da iyiydi. Araştır bakalım. Zaten arada kaç mah fark var ki? Daha iyi optimizasyonu olan daha iyi gidiyor.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
LG G2 ile karşılaştırmak doğru değil bence , M8'in dengi LG G3.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim ve 98farom98
0MG90

0MG90

Üye
M8 tabiki. Pil değeri daha düşük diye neden daha az gitsin? Önemli olan yazılım ve kalite.

aksitman

aksitman

Üye
Aga tabiki htc m8 karşılaştırmaya bile gerk yok ben senin yerinde olsam g3 ü de düşünürdüm

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
G2'nin pili sadece 3.000 mAH oldugu için iyi degil.G2'de kullanılan li-po pil LG'nin kendi ürünü ve özel bir sıkıstırma teknigi ile üretilmis.Bu yüzden hem sarj konusunda çok iyi ve ergonomi acısından da telefon asırı ince G2'de kullanılan ekran cerceve boyutu mühendislik ölçülerinin üstündedir rekordur.Özellikler iyi demissin bataryayı sormussun evet batarya konusu çok daha iyi G2'de ama madem bütcen var M8 tabiki.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim ve B.A.R.O.N
dejavu178

dejavu178

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. G2'im zaten var, M8 için takasa girecektim vazgeçtim. Teşekkürler tekrar.

rewaz

Üye
Lg g2 uzun süre kullanamaszın.garantisi devam edene kadar g2 derim. Htc m8 daha bi donanımsal sıkıntı okumadım.lg g3 cogu kişi tavsiye etmiyor.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
M8 daha şık ama G2 de pabucu dama atılacak bir cihaz değil.

Emre

Üye
HTC pinti g2. g3 ile devam :)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Bu uygulama açılış hızlarının karsılastırılmasına pek itibar etmem ama G2 M8 e :bottom: :ehe
Zaten dikkatli kullanırım diyorsanız ya da saglam bir kılıf ile kullanırsanız M8 gibi bir cihaza o kadar para vermeye degmez.Bütçene göre G2 al G3 al Z2 al hangisi hosuna giderse.Bütcen varsa aylık maaşın 6-7 bin liraysa zaten M8 almalısın premium bi cihaz :cool

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli

Üst Alt