Lg g2 için tek tıkla ile root lazım(sürüm 4.4)

• 23 Ağustos 2014
  • 5353 Okunma
  • 18 Cevap

1. PC olmadan mümkünse :)
    ROM felan anlamam sadece Greenfy, lucky patcher, freedom, Titanium backpro için istiyorum :D

Yazan: krt23
    LG ile gönderdi
  2. Kardeşim Flashplayer uygulamasına ihtiyacın var diyor :/

3. Tapatalk indir kardeş eğer indirmediysen. Video linki eklenmiyor, video olarak ekleniyor.

4. Ya aslında hiç anlamıyorum bu STOCK ROMA DÖNÜŞ felan cwm işlerini de orjinal Room da kalıp sadece root atmak amaç 4.2 den rootlu 4.4e otomatik geçenler var sorun olmadan şimdi geri atacam :D

LG ile gönderdi
  5. Root atmak garantiyi bozar. Telefonda bir arıza falan çıkarsa rootu kaldırıp garantiye göndermek şart. Bunun için de bilgisayar şart yani. Eğer 4.4.2 KitKat sürümüne geçmediysen ve OTA üzerinde yani güncelleme merkezinde güncelleme varsa hiç beklemeden geç. Sonra root atarsın.

6. Yok kitkat dün aldım telefonu :D rootsuz telefon kullanmak işkence

LG ile gönderdi
  7. Root atınca telefonu gerçekten kullandığını hissediyorsun.

8. Aynen :D
    root atınca sistem uygulamalarını silmeyecem güncellemeye engel olan onlar sistem güncellecegi apkyi bulamayınca yarıda hata veriyor galiba ondan :D
    Android kullanıpta root atmamak saçmalık

LG ile gönderdi
  9. Root atınca sistem uygulamalarını silebilirsin, istediğini yapabilirsin çünkü güncelleme almayacaksın zaten. Güncelleme almak için bilgisayarla telefonu Download moda alıp Stock ROM'u baştan kurman lazım. Zaten Stock ROM'u baştan kurunca telefon ilk günküne dönüyor ve bütün uygulamalar yüklü geliyor.

10. He o zaman yaparım zaten root attım oldu :D[DOUBLEPOST=1408828510,1408828408][/DOUBLEPOST]Greenify kurdum bile çalışıyor adamlar yapmış ya ne pcyle uğraşacam :D

LG ile gönderdi
  11. Tovelroot kur

LG ile gönderdi
  12. Çoktan yaptım ya konu kilit

LG ile gönderdi
  13. Nasıl yaptığını da söylesen , senin gibi isteyen arkadaşlara yardimci olmuş olursun.

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Towelroot ile yaptım forumda konu mevcut

LG ile gönderdi
  15. Tamam tesekkurler .

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Kilitlendi

krt23 bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/12/2018 - 08:50