LG G2 Hakkında

• 27 Temmuz 2014
  • 1034 Okunma
  • 13 Cevap

1. Arkadaşlar LG G2 ye Andorid 5.0 Lollipop güncellemesi alırmı acaba sizce?

Yazan: SadikCankurt
  2. Kardeş android rom yaparsın telefonu bozarsın Kardş Sende G2 var galiba Telefon güzelmi S4 mü iyi g2 mi ?

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. alck kardesim buda son guncllemesi olcak muhtmlen

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Çok büyük ihtimal ile alır. Ve Android L son güncellemesi olur.

Lakin G2 şu anda bile büyük bir performans ile çalışıyor.. Telefonu ta kırılana kadar kullanırım büyük ihtimal. Değiştirmeye niyetim yok.

Kamera desen kamera, hız desen hız, şarj desen şarj.. Kumanda desen kumanda... ses desen ses... ekran desen ekran... bir insan telefonda daha ne arar ki

tatar1926 ve The SLayeR bunu beğendi.
  5. Eğer Lg politika yaparsa alamaz.

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. 4.4.4 alsa dua et

Dede bunu beğendi.
  7. Almazsa LG kaybeder.

Mobil cihaz ile gönderdi
    Dede bunu beğendi.
  8. Ben de G2 kullanıyorum. 5.0 alması mucize olur. Android L ile final yapar. Android L bile vermez belki.

Android L 4.5 oluyor bildiğim kadarıyla.

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. 4.4.2 yi bile ne zahmetlerle verdiler L yi bence almaz

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. 4.5 ya da 5.0 olduğu belli değil.

11. Bence gelmez ama ROM atarsın.

Samsung ile gönderdi
  12. kardeşim lg g2yi sorduğuma göre LG G2 var demi hem telefonalr kısmındada yazıyo. Kuzenimde s4 var bende lg g2 bana göre LG G2 bin basar s4 e çünki s4 te uygulamalarla zenginleştirilmiş insana güzel bişey gibi geliyo ama cok sacma sapan boş uygulamalar var LG G2 tam aksine kullanıcı dostu istediğin gibi özelleştirebiliyosun ve stabil ve hızlı bana göre[DOUBLEPOST=1406714134,1406714096][/DOUBLEPOST]
    Bence alır ama ne zaman alcağı mechul geç zamanda alır vede son güncellemesi olabilir[DOUBLEPOST=1406714223][/DOUBLEPOST]
    Aynen kardeşim telefon süper bana göre çok hızlı iyi bir performansı var benimde değişmeye niyetim yok walla. Güncelleme alırsa çok iyi olur çok yararı olur almasa böyle bile iyi bana göre alırsa süper olur[DOUBLEPOST=1406714283][/DOUBLEPOST]
    4.4.4 değilde bence direk lollipop a geçer ama hemen güncellenmez uzun sürer alması vede bu son güncellemesi olur çünki g3 çıktı[DOUBLEPOST=1406714357][/DOUBLEPOST]
    mucize değilde kardeşim alır fakat geç alır son güncellemesi olur bu. Android L 4.5 değil 5.0 dır kardeşim

13. Bence de Android L alır. Ben "Android L'yi 4.5 bildiğimden dolayı 5.0 almaz" demek istedim.

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. tamam kardeşim

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/12/2018 - 08:05