LG G2 LG G2 | Android 7.1.x crDroid ROM | Stabil

Sponsorlu Bağlantılar

turkishield

turkishield

Üye
    Konu Sahibi
LG G2 | Android 7.1.x crDroid ROM | Stabil
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Herkese merhabalar uzun zamandır rom incelemesi yapmamıştım. son zamanlarda beğendiğim bir rom olan crDroid romu değerli maxicep üyeleriyle paylaşmak istedim. bir inceleme videosu çektim. videoyu izleyerek az çok bilgi edinebilirsiniz romla ilgili. şarjı ne kadar gidiyor ram nasıl hız nasıl falan gibi soruları cevaplamıyorum buyrun siz deneyip görün :) zaten bu konularda iyi olmasa paylaşmaya değer görülür müydü ki ? ;) isteyen konuya xda dan da bakabilir.
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
rom yüklemeydi falan onları anlatmıyorum o soruların cevabı rom incelemesinden ayrı oluyor.

Bu arada romun son sürümü 3.4 olarak paylaşılmış ancak xda da okuduğum kadarıyla 3.0dan itibaren stabilite sorunları varmış. ben de o yüzden en stabil sürüm olan 2.5 sürümünü yükledim. Size de onu öneririm ancak isteyen istediği sürümü yükleyip denesin.

Gapps olarak picoyu öneriyorum. ARM + 7.1 + Pico bu üç seçeneği işaretleyip indirmeyi öyle yapın.

First time installing crDroid to your G2, or coming from another ROM:
- Make sure you're running a proper working Recovery (CWM or TWRP)
- Copy GApps and crDroid zip to your external SDCard
- Boot into Recovery
- Wipe system,data and cache
- Flash crDroid zip
- Flash GApps zip
- DO A DATA WIPE / FACTORY RESET
- Reboot

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Buğra

Buğra

Admin
Paylaşım için :tşk:

necii

Üye
Romantik flashlauınca telefon lg logosunda kalıyor. Brick oluyor. Twrp ile flashlıyorum. Büyün temizlikleri yapıyorum. Yine olmuyor. Bilgisayardan rom atma olayı neden yok

a2if

a2if

Üye
emeğinize sağlık

Son düzenleme:
eray_kuscuoglu

eray_kuscuoglu

Üye
merhaba arkadaşlar ilk defa telefonuma room atacam telefonum lg g2 32gb pek bilgim yok nasıl yapabilirim işlemleri yardımcı olabilirmisiniz ?

Üst Alt