Telefon Tavsiyesi LG G2 (32gb)mi? Sony Xperia C4 mü?

Sponsorlu Bağlantılar

mormorymor

Üye
    Konu Sahibi
LG G2 (32gb)mi? Sony Xperia C4 mü?
LG G2 (32gb)mi? Sony Xperia C4 mü arkadaşlar? İksi arasında kaldım bir iki güne alıyorum bir tanesini. Acil tavsiyelerinizi bekliyorum :) Sebepleri ile birlikte yazarsanız daha makbule geçer. Saygılar...

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
G2 performans olarak bence daha iyi C4'ten ama aralarında büyük uçurum yok tabiki ikisi de piyasadaki oyunları çalıştırıyor. Eğer Selfie senin için çok önemliyse tartışmasız C4(5mp ön kamera+flaş). Arka kamera ise Sony lensi C4'ü önplana çıkarıyor gibi gözükse de G2'de de optik görüntü sabitleme özelliği var. G2'de ekstra olarak kızılötesi var(sadece kumanda programlarında kullanılıyor günümüzde) C4'te ise ekran büyüklüğü 0.3 inch daha fazla. En iyisi iki telefonu da eline alıp karşılaştır.

Bu da ayrıntılı karşılaştırmaları:

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
G2.

0MG90

0MG90

Üye
C4 şu an gereğinden pahalı bana göre o yüzden G2.

mormorymor

Üye
    Konu Sahibi
G2 performans olarak bence daha iyi C4'ten ama aralarında büyük uçurum yok tabiki ikisi de piyasadaki oyunları çalıştırıyor. Eğer Selfie senin için çok önemliyse tartışmasız C4(5mp ön kamera+flaş). Arka kamera ise Sony lensi C4'ü önplana çıkarıyor gibi gözükse de G2'de de optik görüntü sabitleme özelliği var. G2'de ekstra olarak kızılötesi var(sadece kumanda programlarında kullanılıyor günümüzde) C4'te ise ekran büyüklüğü 0.3 inch daha fazla. En iyisi iki telefonu da eline alıp karşılaştır.

Bu da ayrıntılı karşılaştırmaları:

Yorumun için teşekkürler. İkisini elime aldım kıyaslamaya çalıştım ama yok kararsız kaldım çok Media Markt ve Vatan Bilgisayar görevlileri G2 öneriyorlar ama internette kıyaslama sitelerinde vs. C4 öneriliyor ve daha iyi gösteriliyor. O yüzden çok arada kaldım. Yardımlarınızı bekliyorum. G2 yattı gibi oldu aklıma ama hala kararsızım C4 daha mı iyi olur olmaz diye.

0MG90 Kardeşim "C4 şu an gereğinden pahalı bana göre o yüzden G2." demişsin ama ikisi şuan aynı fiyatlarda.

0MG90

0MG90

Üye
C4'ün fiyatı pahalı diyorum yani, daha ucuz olması lazımdı

0MG90

0MG90

Üye
Allahım Yarabbim
Ben Türkçe konuşuyorum dimi? Kardeş C4 1199 lira için pahalı. 900 olmalıydı 1000 olmalıydı diyorum.

• Beğen
Tepkiler: Invoke
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
LG G2

byAndroid

byAndroid

Üye
Tabikide Xperia C4. Çünkü daha yeni bir telefon kamera konusunda daha önde tek kötü yanı G2 ye göre pil süresi dir diğer konularda tokatlar. Zaten fiyatı da uygun pahalı falan değil

Üst Alt