LG E612 OPTIMUS L5 Alayımmı Bakın hele

• 19 Mart 2013
  • 1818 Okunma
  • 16 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Güncelleme sorun deilse motorola atrixe bak

2. kardeş abime alıcam o yüzden bilinen marka istiyo sgs3 mini alcaktım çok pahalı 0 almak istiyorum

3. motorola atrix almalısın o zaman :)

hepsiburada da var 589tl

l5 alma sakın

4. kardeş internetten alışverişe pek güvenmiyorum 589 liraya media markt tan felan bulamazmıyım

5. hepsiburada güvenilir bir site kuşkunuz olmasın :)

o fiyata en iyi telefon atrix.

6. l5 in kötü yanı ne? bide atrix sorun çıkrır mı kullanırken

7. l5 800mhz işlemci adreno 200 grafik kartı ve ekran normal

atrix 1 ghz çift çekirdek tegra 2 grafik kartı ve qHD ekran gorilla glass var

hiç düşünmeden atrix

8. L5 kötü yani 4inç ekranda 320x480 çözünürlük olmasi ve işlemci biraz düşük en azindan 1ghz olsaymış

- - - Eklendi - - -

L5 kötü yani 4inç ekranda 320x480 çözünürlük olmasi ve işlemci biraz düşük en azindan 1ghz olsaymış

9. atrix 2.2 froyo olduğu için bazı uygulamalar çalışmayabilir bide qwga mı hvga mı özlliklerini bulabilr misn update varmı

- - - Eklendi - - -

bide internetten hiç alışveriş yapmadım onun içinde biraz tedirginim bide update çıktımı 2.2 froyodan sonra

10. resmi olarak en son 2.3 güncellemesi var atrix için tek sorunu bu zaten herkes merakla güncelleme bekliyor. ama custom rom olarak onlarca 4.0 romu mevcut sorunsuz çalışan

11. güncelleme işi romlarla olur motorola android rom bölümüne bak bulursuN

12. kendime alsam düşünmeden atrix alırımda abim beğenmez hediye alıcam dış görünüşe inceliğe bakar bide şidi kutuyla vereceğim için rom yükleme imkanım olmaz o yüzden l5 daha iyi gibi geliyo zaten abimin yapacağı tek şey temple run bide park oyunları arada youtubeye girer bnm gibi değilki vf 945 gibi bi telefone mc4 yüklesin :D

13. Dış görünüşe bakiyosa l5 al

- - - Eklendi - - -

Dış görünüşe bakiyosa l5 al

14. diyorum ya bana kalsa kesinlikle atrix ama şimdi adama root desen bilmez android sürümüyle artistlik yapcak :D

15. lg telefon nexus olmadıkça almam güncellemeleri unut

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 07:56