LG COOKİE KP500-LG GS290 COOKİE FRESH Hangisni seçmeliyim?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
george113

george113

Üye
    Konu Sahibi
LG COOKİE KP500-LG GS290 COOKİE FRESH Hangisni seçmeliyim?
arkadaşlar yeni bir telefon alacağım bu iki telefon arasında kararsız kaldım telefondan beklerntilerim
internete girmek, müzik dinlemek , oyun oynamak vs. çok fazla mesaj yazmam.
lg gs290 da 3.5mm kulaklık girişi oluşu ve yeni bir telefon oluşu beni çekiyor ancak yeni bir telefon olduğu için yazılım yanlışları olabileceği düşüncesine de sahibim.
lg kp500 2008 de çıkmış, yazılım yönünden bir problemi olacağını sanmıyorum ayrıca kamerası da 3.0mp

oyun falan da yüklerim diyorum ancak bu kararsızlık beni delirticek lütfen bi yardım edin, görüşünüzü esirgemeyin arkadaşlar.Uygulama yüklemek, internet ve kullanım kolaylığı(dokunmatiği) benim için ön planda yardımlarınızı bekiliyorum iyi forumlar.........:heyo:

george113

george113

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar siz bişi demediniz ama ben gidip kp500 ü aldım çok pişmanım keşke almasaydım telefon sürekli kapanıyor reset atıyor tuşları basmıyor aman kardeşim uzak durun bu telefondan :vur:vur:bann::bann::bann::vur:vur:vur

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
Lg KP500'ü teq qeçerim ikisinin arasında

xmcraex

Üye
aynen kardes kp 500 cookie aldim.aldigim gün kendi kendine kapanmaya basladi.dokunmatik ekranida delirtiyor adami

george113

george113

Üye
    Konu Sahibi
aynen kardes kp 500 cookie aldim.aldigim gün kendi kendine kapanmaya basladi.dokunmatik ekranida delirtiyor adami

gidip teknosadan 269 tl 5 taksit aldım elimde patladı ne yapıcam bilmiyorum servise göndersemmi acaba
servislerin kötü olduğunu söylüyolar ama
sen ne yapıcan o telefonu kardeş servise falan gönderdin mi?
cevaplarsan sevinirim

enescebeci

enescebeci

Üye
saol

kaymaz1997

Üye
keşke sorsaydınız bnde gs290 var çok iyi keşke ondan alsaydın

sozer86

Üye
bence kp 500 harikaa bir şey...

futbol123

futbol123

Üye
lg gs290 bnce

ygthzr

Üye
bende de kp500 var gayet iyi bir telefon.

_32hasan42_

Üye
bende kp500 vartelefon fenadeğil:ehe

muveys

Üye
bnde 4 gün önce kp 500 aldım dokunmatii oldun mesaj yazması olsun spr ama kamerası 3mp olmasına rağmen bi işe yaramıyo bi 6300 2 mp si karşılıaştırıldıında çok düşük kalıo onun dışında internete giremiyorum ya da bn beceremiyorum bunların dışında hiç bi sorun yoq eer internete girebilen warsa yazarsa çok memnun olurum

musallatası

Üye
bence şıklığı öne alırsak lg gs290 daha ön planda ama ben iddaa kolik birisiyim bu telefona sahadan programı iner miii?

sweegsdhfjfkdth

Üye
orjinal CUST_THEME lazım
...

Ocean258

Ocean258

Üye
Lg KP500 bencede :oke: tasarım, olarakta daha ıyı duruyor.

kenankenan8484

Üye
ikiside 5 kuruş etmz çin malı tel bile bnce daha hzlı ve güzel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...