LG 47" HD LED TV Alınmalımıdır ?

• 1 Ekim 2012
  • 1156 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. HD LED TV 47LS5600
    47" HD LED TV; 3X HDMI, 1X USB, MCI 100HZ GIBI ÖZELLIKLERE SAHIP.

< Resmi açmak için tıklayın >

HD TV

< Resmi açmak için tıklayın >

AKILLI ENERJI TASARRUFU
    DLNA
    AKILLI SENSÖR

Gibi özelliklere sahip cihaz ama kafama takılan sorular var bu tv'yi pcye bağlayıp oyun oynarken sıkıntı çıkarırmı tepkime süresi falan diyorlar kafam karıştı biraz.

Yazan: Ocean258
    william75 bunu beğendi.
  2. oyun oynarken sıkıntı olur mu bilmem ama bende dlna' yı merak ettim..

3. "Digital Living Network Alliance (DLNA) tüketici elektroniği, mobil ve kişisel bilgisayar endüstrisinin lider şirketleri tarafından oluşturulmuş bir birliktir.
    Kuruluş amacı, ev içersindeki ağlarda kullanılan ve farklı firmalar tarafından üretilen elektronik cihazların bir standart dahilinde üretilip birbirlerine uyumlu hale getirilmesidir. Bu sayede kullanıcılar farklı firmalar tarafından üretilmiş cihazları ev içi ağlarında problemsiz ve kesintisiz bir biçimde kullanabilmektedirler. Birlik altında toplanan firmalar ürünlerini bu standartlar doğrultusunda geliştirebilirler ya da istedikleri değişiklikleri yapabilirler.

Philips, Samsung, Matsushita, Hewlett-Packard, Sony, Microsoft, Intel, Nokia ve Motorola bu birlik içersindeki önemli ve lider firmalardan bazılarıdır."

Diyor wiki amca ama benim için önemli olanı dediğim gibi oyunlarda ve pc bağlantılarında falan sıkıntı yaratmaması :)

4. ne kadarmış vatanda bakayım hemen :) tşk.

5. Rica ederim sabahki fiyatı 1590 Tl gibi birşeydi yanılmıyorsam :S Aynen kontrol ettim 1600 Tl ;)

6. Bu gün elmadağdaki mağazalarına gidip yakından göreceğim belkide alırım bu tv'yi :)

7. hadi hayırlısı olsun diyeceğim ama şunu biliyor olmalısın hafta sonları tüm teknosalarda %25 indirim oluyor :)

8. evet oda var dimi olmadı cihaza bakarım hafta sonu teknosadaki indirime :) ama buradaki konuları görünce kafam karıştı biraz.

9. 47" bir televizyon nasil 1.600 TL olur ki? yanlislik olmasin...

10. Yanlışlık yok fiyatı bu bende anlamadım.Bu arada hala almadım tv bakıyorum

11. bende baktım şimdi fiyat doğru.. ben 3d'li sanıyordum.. o yüzden fiyat çok ucuz gelmişti... şimdi oldu :)

12. Bir sürü tv'ye baktım içim dışım tv oldu. Bazen ilk gördüğümü alsamıydım diye düşünüyorum ?

13. bir televizyondan ne beklediğinize bağlı.. eğer sadece yayınları izleyeceğim diyorsanız bu televizyon uygundur.. yok oyun oynayacağım derseniz uygun mudur bilmiyorum :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 21:41