Let's Create : Pottery 600+ Coin Kazanmak ( Sadece Symbian )

• 6 Ağustos 2014
  • 3787 Okunma
  • 7 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere Let's Create : Pottery' de 600+ coin kazanmayı anlatıcam kesinlikle hile değildir pottery yaparak kazanıcaksınız

Let's Create Pottery Link : Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

1. ADIM;

İlk önce eğer size 19. Mail gelmediyse gelene kadar oynayin

2. ADIM;

Eger geldiyse orda sizden istenen pottery' ye sekil olarak benzer bir pottery yapin ne kadar benzetirseniz o kadar iyi (material olarak 500 coine satilan malzemeyi kullanin)

3. ADIM;

Yaptiktan sonra pisirin ve pisince dukkandan "African" bolumune girin ve orda 300 coine satilan yesil yarim daireli bir sus var onu alin ve pottery' nizi tamamen onla kaplayin

SON ADIM;

Kapladiktan sonra tekrardan markete girin ve 1000 coine satilan delik ornamenti satin alin ve pottery' nize uygulayin

SATISA HAZIRSINIZ

arkadaslar telefonumda screenshot ile ilgili sorun yasadigimdan resim koyamiyorum lutfen kusra bakmayin

bir tesekkur yeter

sizde en cok para getiren pottery nizi ve nasil yaptiginizi burda paylasin bizde nasiplenelim :)

Yazan: TheLastRevolution
    Mobil cihaz ile gönderdi
    Son düzenleme: 23 Kasım 2014
    fatih54102 bunu beğendi.
  2. :tşk:

Mobil cihaz ile gönderdi

3. :rica:

4. kili en uzun hale getirin kids bölümünden arabalı olan deseni alıp üst üste ekleyerek doldurun bi tanede kulp takın, ben bu şekilde para kasıyorum

Mobil cihaz ile gönderdi
    ghstr bunu beğendi.
  5. oyunun lınkını bı bulamadım bana yardım edermısınız buldğum lınkler kırık

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. TEŞEKKÜRLER

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. :rica:

Yüklüyor...
16/12/2018 - 17:00