Lenovo Z6 Pro resmi olarak duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Lenovo Z6 Pro resmi olarak duyuruldu
Lenovo yeni amiral gemisi modeli Z6 Pro'yu resmi olarak duyurdu.

Karşınızda dört kameralı Lenovo Z6 Pro;

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Lenovo Z6 Pro 6.39-inç büyüklüğünde ve 1080 x 2340 piksel çözünürlüğünde (403 ppi) Super AMOLED teknolojili ekran ile karşımıza çıkıyor. 157.5 x 74.6 x 8.7 mm ölçülerinde olan telefon 185g ağırlığa sahip.

Gücünü Snapdragon 855 işlemciden alan telefon 6/8GB RAM ve 128GB dahili hafıza ile sunulacak. Ayrıca daha fazla performans isteyenler için 12GB RAM ve 512GB hafıza modeli satışta olacak. 4000mAh batarya kapasitesine sahip olan telefon 27W hızlı şarj desteğine sahip.

Lenovo Z6 Pro'nun arka tarafında 16MP geniş açılı, f/1.8 48MP ana kamera, 8MP telefoto ve 2MP ayrı bir kamera yer alıyor. Ön tarafta ise 32MP kamera bulunuyor.

Kırmızı ve yeşil renk seçenekleri ile 29 Nisan tarihinde sunulacak olan Lenovo Z6 Pro 6/128 GB modeli 430$, 8/128 GB model 450$ ve 12/512 GB versiyon 715$ fiyat üzerinden satışta olacak.

Ekli dosyalar

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Fiyata göre güzel teklif
Keşke şöyle her yanıyla kişiselleştirilebilir bir android versiyonu ile gelseler. Mevcut android yazı fontu, geçiş animasyonları vb şeyleri pek sevmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Fiyata göre güzel teklif
Keşke şöyle her yanıyla kişiselleştirilebilir bir android versiyonu ile gelseler. Mevcut android yazı fontu, geçiş animasyonları vb şeyleri pek sevmiyorum.
Katılıyorum android ' in en sevmediğim yanı

Üst Alt