Haber Lenovo X2'nin görseli ve teknik özellikleri ortaya çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Lenovo X2'nin görseli ve teknik özellikleri ortaya çıktı
Lenovo, 4 Eylül tarihinde gerçekleşecek olan IFA etkinliğinde yeni bir akıllı telefon ile karşımıza çıkabilir. Ay başında üst seviye olarak konumlandırılan Lenovo Vibe Z2 Pro resmi olarak duyurulmuştu. Yeni gelen bilgiler ise orta seviye olarak konumlandırılan Lenovo X2 adlı akıllı telefona ait.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

TENAA sitesinden gelen bilgilere göre iki versiyon ile gelecek Lenovo X2 sadece işlemci yönünden ayrılıyor. X2-CU ve X2-TO kod ismi ile karşımıza çıkan telefon Octa-core işlemci ve 2.2GHz saat hızında çalışan Kirin 920 yonga seti seçeneğine sahip.

Telefonun 5 inç büyüklüğünde ekranı 1080p çözünürlük sunuyor. 2GB sistem belleğine sahip telefonun 32GB dahili hafıza mevcut. Arka tarafına baktığımızda LED flaş destekli 13MP çözünürlüğünde kamera ile karşılaşıyoruz. Ön tarafında ise 5MP çözünürlüğünde kamera bulunuyor.

140.2 x 68.6 x 7.27mm ölçülerine sahip olan telefonun tasarımı Sony'nin Xperia Z serisini andırıyor. Android 4.4 KitKat işletim sistemi ile çalışan olan telefon 4 Eylül tarihinde gerçekleşecek IFA etkinliğinde tanıtılabilir.

Ekli dosyalar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Lenovo X2:

Android 4.4.2
5-inch IPS display with a resolution of 1080 x 1920 pixels
2GB of RAM
16GB of internal storage
13MP main camera
5MP front-facing shooter