Öneri Lenovo Vibe P1

Sponsorlu Bağlantılar

coolwar75

coolwar75

Üye
    Konu Sahibi
Lenovo Vibe P1
Telefonum Lenovo Vibe P1 yaklaşık bir hafta önce telefonun sol ust kisminda denizfenerine benzer bir sekil olustu ne olduguna yada neyi ifade ettigine anlam veremedim bilgisi olan arkadas yardimci olabilirmi acaba?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Resim atabilirseniz, daha detaylı ve daha yardımcı cevaplar verebiliriz.

coolwar75

coolwar75

Üye
    Konu Sahibi
Resim atabilirseniz, daha detaylı ve daha yardımcı cevaplar verebiliriz.
resim nasil yükleyeceğim bilemedim ama?
ama sunu söyleyeyim ses kayit programı yukledim çocuğun teline sonrasinda bu simge belirdi. Onunla ilgisi olabilirmi?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
başka bir resim upload sitesine yükleyip, linki bizlerle paylaşabilirsiniz.

bmw_m6

bmw_m6

Üye
resim nasil yükleyeceğim bilemedim ama?
ama sunu söyleyeyim ses kayit programı yukledim çocuğun teline sonrasinda bu simge belirdi. Onunla ilgisi olabilirmi?
Sorunu simgeyi gormeden birsey diyemem yanliz Lenovo nun kendi arama ses kaydedicisi var ve marketekiler gibi ses kisik gelmiyor neden marketten 3 part yazilim kurma geregi duydunuz

coolwar75

coolwar75

Üye
    Konu Sahibi
Sorunu simgeyi gormeden birsey diyemem yanliz Lenovo nun kendi arama ses kaydedicisi var ve marketekiler gibi ses kisik gelmiyor neden marketten 3 part yazilim kurma geregi duydunuz
kendi telefonuma kurmadim cocugu takip amacli çocuğun telefonuna kurmustum :) hafiye misali yani...

a2if

a2if

Üye
Lenovo p1 parmak izi donanım kontrolu nasıl yapılıyor bilginiz varmı?
donanım mı çalışmıyor, yazılım mı çözemedim. Parmakizi ayarlamaya çalışırken hata alıyorum

coolwar75

coolwar75

Üye
    Konu Sahibi
Lenovo p1 parmak izi donanım kontrolu nasıl yapılıyor bilginiz varmı?
donanım mı çalışmıyor, yazılım mı çözemedim. Parmakizi ayarlamaya çalışırken hata alıyorum

parmağını basip kaldiricaksin taaki sonlanana kadar basip cektikce okuyor bilginize..

a2if

a2if

Üye
Parmak izi kaydı çalışmadı. Lütfen tekrar deneyiniz veya farklı parmak kullanınız. Diye bir hata alıyorum