Lenovo P70 Vibe Ui 2.8[x64]

Sponsorlu Bağlantılar

lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
Lenovo P70 Vibe Ui 2.8[x64]
Evet arkadaşlar sizler için ilk kez maxicepte [P70]için bir rom tanıtıcam
ilk önce romu indirin;
Rom:
sonra hafıza kartı veya dahili hafızaya atın
ve pc için gerekli driverları yazılımları kurun;
anlatımı burada ve videonun altında pc için linkler mevcut:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
ardından videodaki gibi sp flash tool ile stock rom yerine bu indirdiğinizi kurun (sp flash tool ile kurulacak);

sonra telefonunuzu kapatın ve ses açma+power tuşuna aynı anda basılı tutun ve twrp den hafıza kartına attığınız romu bulup sürükleyin hepsi bu kadar takıldığınız yer olursa sorabilirsiniz.
konu başlığı konusu lütfen lenovo ekleyin daha rom paylaşıcam inşallah :) konuyu açamadığım için başka birşey seçmek zorunda kaldım

• Beğen
Tepkiler: Ns_Lion

Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
Merhaba hocam çinden gelmebi lenovo Vibe Z2 model telefon var. Dili yarı ingilizce naptıysam düzelmedi Rom atsam iyi olucak da bilmiyorum nasıl atılır. Yardımcı olurmusun acaba

lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim tam model ismi yazar mısın z2 pro mu falan ?

Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
Hocam lenovolar in geneli aynı şekilde rom atılmıyor mu. yani adımlar lazım aslında bana dün Rom buldum bitane. ama hangi adımlar atılıyor ne yapılıyor bilmiyorum. Donanım haber de aktif değil konu ölmüş.
Cihaz Vibe Z2 olarak geçiyor. 2GB Ram i var. hakkında kısmında başka bişiy yazmıyor.

lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
Cpu z programını indir bana pmden ekran görüntüsü atar mısın hayır hepsine aynı şekilde atılmıyor

Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
Biraz geç cevap veriyorum hocam kusura bakma işlerin yoğunluğundan foruma uğrayamıyorum. Bugün atarım ekran görüntüsü.

Üst Alt