Lenovo P70 OYUNLARDA MULTİTOUCH SORUNU

Sponsorlu Bağlantılar

lexaltheboss

lexaltheboss

Üye
    Konu Sahibi
Lenovo P70 OYUNLARDA MULTİTOUCH SORUNU
Merhabalar arkadaşlar.1 yıl önce almış olduğum p70 ilk günden beri sorunlu olan p70'im oyunlarda joystick kullanırken herhangi dokunmada sonraki dokunma direk kaymayla sonuçlanıyor.Daha önce forumda bunu yaşamış umarım bana geri döner.Videoda çektim onuda koyuyorum.Ne yapmalıyım yabancı forumlarda sonuç bulamadım nolur yardımcı olun.(DARBE VEYA EKSİKLİK YOK TAMAMEN CİHAZLA ALAKALI) Rom falan kurtarır mı ? Video :
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
teşekkürler.
Merhaba..

lazye

lazye

Üye
mtk telefonlarda bende daha önce P70 kullandığım için ekran kalibrasyon diye bişey var ayarlarında uyguladın mı ?

lexaltheboss

lexaltheboss

Üye
    Konu Sahibi
İlginize teşekkürler.Malesef işe yaramıyor zaten sorun ekranda değil uygulamarda sadece sorun menüden ve uygulamayla deneyince multitouch sorunsuz.

lazye

lazye

Üye
İlginize teşekkürler.Malesef işe yaramıyor zaten sorun ekranda değil uygulamarda sadece sorun menüden ve uygulamayla deneyince multitouch sorunsuz.
tek çözüm yolu maalesef custom rom o zaman bide custom rom deneyin derim :)

• Beğen
Tepkiler: lexaltheboss
lexaltheboss

lexaltheboss

Üye
    Konu Sahibi
Anladım.Tecrübem yok ama deneyeceğim elbet. Saolun

lazye

lazye

Üye
Anladım.Tecrübem yok ama deneyeceğim elbet. Saolun
çok basite eğer facebook kullanıyorsan oradan yardımcı olurlar muhakkak Lenovo P70 kullananlar diye bir grup umarım sorununuz en kısa sürede hallolur :)

lexaltheboss

lexaltheboss

Üye
    Konu Sahibi
İlginize çok teşekkürler.Aynısını yaşayan yabancı bi arkadaşla da konuşuyorumda lenovo p70 endonezya grubuna atmıştım video ordan ekledi beni.Servise vericekmiş içini mi ne açıcaklarmış bişeyler bahsediyor ama diyorum yazılımsal bir sorun tam anlayamıyor anlaşamıyoruz :D Bilmiyorum hiç çözebileceğim gibi gelmiyor ama deneyebileceğim ve tek mantıklı yol rom bakalım garantiye göndereyim diyorumda anlamayacaklar kesin çünkü normalde değil oyunlarda görünüyor sadece..
Sıkıntı şu bi yere basili tutarken baska bi yere dokununca once 1.ye dogru kayiyor sonra bastigim yere geliyor.. Pardon ama bu daha aciklayici oldu

lazye

lazye

Üye
demek istediğin videoda gayet iyi anlaşılıyor kardeşim