Tavsiye Lenovo marka telefon alınırmı?

Sponsorlu Bağlantılar

46ResuL

46ResuL

Üye
    Konu Sahibi
Lenovo marka telefon alınırmı?
Alanlar varsa görüşleri nelerdir¿

TURKCELL T60 ile uygulamasından gönderildi.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Garantiye Bakan Firma Önemli Her Cihaz Bozulur Ama Mühim Olan Mağdur Etmemek

bilisimler

bilisimler

Üye
Garanti kapsamında mağdur olmamak istiyosanız bence vatan bilgisayardan almanı tavsiye ederim.:oke:Şahsen ben bütün elektronik eşyalarımı vatan bilgisayardan aldım ve hiç bir sıkıntı yok:spr Telefon ise bence bana göre kendi fikrimi söylüyorum lenova kullanan arkadaşlar var güzel marka tabi siz bilirsiniz yine.

Daha kaliteli istiyorsanız

Benim kullandığım telefon asus selfie araştırdım özellikeri hoşuma gitti ve vatan bilgisayardan aldım çok memnunum.:spr

Son düzenleme:
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Garanti kapsamında mağdur olmamak istiyosanız bence vatan bilgisayardan almanı tavsiye ederim.:oke:Şahsen ben bütün elektronik eşyalarımı vatan bilgisayardan aldım ve hiç bir sıkıntı yok:spr Telefon ise bence bana göre kendi fikrimi söylüyorum lenova kullanan arkadaşlar var güzel marka tabi siz bilirsiniz yine.

Daha kaliteli istiyorsanız

Benim kullandığım telefon asus selfie araştırdım özellikeri hoşuma gitti ve vatan bilgisayardan aldım çok memnunum.:spr
Vatan İthalatçi Garantili Ürün Satsaydı Mağdur Olmayı Görürdün :D Sattığı Cep TElefonu Yani Samsung Adına Konuşmak Gerekirse Samsung Tr Garantili Olduğu İçin Kolay Kolay SOrun Yaşamazsınız.

bilisimler

bilisimler

Üye
Vatan İthalatçi Garantili Ürün Satsaydı Mağdur Olmayı Görürdün :D Sattığı Cep TElefonu Yani Samsung Adına Konuşmak Gerekirse Samsung Tr Garantili Olduğu İçin Kolay Kolay SOrun Yaşamazsınız.
Vatan bilgisayarın dışardaki garanti kapsam ilişkileri beni ilgilendirmiyor adamlar işini yapıyormu yapıyor malları kalitelimi kaliteli daha ne olsun garanti kapsamında mağdur bırakıyormu hayır daha ne bekliyoruz ki

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Arkadaşlar çok doğru söylemiş öncelikle Satış Sonrası destek için Garanti Sağlayan firma önemli sonuçta Cihazin bozulmayacagini bilemessiniz :oke:

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Arkadaşımda vibe p1 var gayet stabil ve ömürlü bi cihaz alınabilir bence hem pc hemde akıllı telefon piyasasında bu aralar tepelere çıkan bi marka

S7 Edge Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi

Üst Alt