Yardım lenovo laptoplar hakkında...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GenericToast

GenericToast

Üye
    Konu Sahibi
lenovo laptoplar hakkında...
F/p olarak iyi olduğunu biliyorum ama ekran kartları konusunda büyük problem yaşıyorum. Anlamıyorum. Yardım ederseniz sevinirim. 2000tl bütçek ve yakınlarımda teknosa ile vatan var.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
kardeşim
az daha eklerim bütçeye flim izlerim oyunda oynarım ekranı ii olsunda dersen

GenericToast

GenericToast

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım z710 alacağım/aldıracağım gibi duruyor yukarı yazmayı unutmuşum oyun oynuyorum.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeşim benim pc Lenovo V580c 59392191. 3 ay önce aldım ve aşırı derecede memnunum. Ekran kartı 740m ve şöyle anlatayım max payne 3 ü yüksek kalitede oynadım ve bitirdim aynı şekilde assasins creed black frag ve cod ghost u da yüksek kalite oynadım. İşlemci ve ram konusunda zaten devasa olmasa da oldukça başarılı. Max payne oynarken ısınması bile yok denecek gibi yükselt kalitede en fazla 85 i gördüm ki oldukça normal bu yaz aylarında hatta sıcaklık olması gerekenin altında bence. Temin etmek istersen int sitesini yazayım bakarsın. Ve kardeşim 1300 tl ye aldım ben bu laptopu. Özelden yazarsın siteyi istersen

GenericToast

GenericToast

Üye
    Konu Sahibi
Laptop işi yatar :( telefonumu kırdım konuyu silmek için ne yapmam gerektiğini söylerseniz şu an yeter. Teşekkür ederim ilginiz için :(

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Şu an online olan @Sensation var moderatör. Konu kilit lütfen :locked2:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Kendi veya başka konuların üzerinde değişiklik olması gerektiğini düşünüyorsanız mesajın sol alt kısmında bulunan şikayet butonu ile rapor edebilirsiniz biz inceleyip gerekeni yaparız konu :locked2: İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt