Lenovo K6 K33A48 Twrp ve Root yapabilen var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Lenovo K6 K33A48 Twrp ve Root yapabilen var mı?
Günlerce araştırdım fakat oldukça riskli gördüğüm için vazgeçtim zira hata alanlar da olmuş, sorunsuz yükleyenler de. Ben de sizlere sorayım istedim. Varsa yardımcı olabilir mi lütfen? Teşekkürler.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Günlerce araştırdım fakat oldukça riskli gördüğüm için vazgeçtim zira hata alanlar da olmuş, sorunsuz yükleyenler de. Ben de sizlere sorayım istedim. Varsa yardımcı olabilir mi lütfen? Teşekkürler.
ben 2 kere yaptım 2si de çalıştı sorun olmadı bence denemeye değer. ancak indirdiğin roma göre cihazının şarjı daha hızlı bitebilir.

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
ben 2 kere yaptım 2si de çalıştı sorun olmadı bence denemeye değer. ancak indirdiğin roma göre cihazının şarjı daha hızlı bitebilir.

Ya romu geçtim, en azından twrp + root yapayım dedim, dosyalardan emin olamadım. Sen kesin eminsen nasıl yaptığını anlatır mısın? Yani telefonda hangi moda geçtin, usb kabloyu ne zaman taktın, cmd üzerinden mi yükledin vs. Tabii vaktin varsa. Teşekkürler.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Ya romu geçtim, en azından twrp + root yapayım dedim, dosyalardan emin olamadım. Sen kesin eminsen nasıl yaptığını anlatır mısın? Yani telefonda hangi moda geçtin, usb kabloyu ne zaman taktın, cmd üzerinden mi yükledin vs. Tabii vaktin varsa. Teşekkürler.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Şu videoya bir bak.

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

Şu videoya bir bak.
Teşekkürler. Sen bu videoyla mı yaptın? Rastgele birini açıp denemek istemiyorum yani sonra eski moda dön, hard briçle uğraş falan, Allah korusun. :) Videoya baktım da twrp Rusça. Kullanılan sürüm de 3.0.3.0. 8.1 rom için önerilen ise 3.2.3.1. Fark eder mi bilemiyorum. Dili de burada gösterildiği gibi değiştirebiliyoruz demek ki :

Son düzenleme:

Üst Alt