Led Bildirimlerini ve Continuum Özelliğini Aktifleştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
lumia 1520 için led bildirim deneyen oldu mu hiç ?

gkhntlbs

Üye
950xl için varmı bu özellik

skynet

Üye
@Rock Ve Roll
Hocam bu led bildirim olayını sıkıntısız kullanıyor musunuz ?
Ben device manager kısmında HardwareId dediğiniz bilgileri bulamadım
Telefon L620 ama Lumia Phone Test Application ile tuşların ışıkları test sırasında teker teker sırayla yanıyor diye bir deneyeyim dedim ama sanırım olmayacak :)

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
@Rock Ve Roll
Hocam bu led bildirim olayını sıkıntısız kullanıyor musunuz ?
Ben device manager kısmında HardwareId dediğiniz bilgileri bulamadım
Telefon L620 ama Lumia Phone Test Application ile tuşların ışıkları test sırasında teker teker sırayla yanıyor diye bir deneyeyim dedim ama sanırım olmayacak :)
Sıkıntısız derken arada kafasına göre yanıp sönüyor o kadar onun dışında bir şey yok :) device manger olayı şöyle;
hwnled driver yazısına dokunacaksınız orada açılan gri ekranda yazıyor hwnled driver yoksa led desteği yok demektir. Şu mesajdaki reg dosyasın interop tools ile import ederek tuş ışıklarını test edebilirsiniz :)

skynet

Üye
Sıkıntısız derken arada kafasına göre yanıp sönüyor o kadar onun dışında bir şey yok :) device manger olayı şöyle;
hwnled driver yazısına dokunacaksınız orada açılan gri ekranda yazıyor hwnled driver yoksa led desteği yok demektir. Şu mesajdaki reg dosyasın interop tools ile import ederek tuş ışıklarını test edebilirsiniz :)

Hocam device manger da bahsetiğiniz bölüm var ve sizinki ile birebir aynı ve reg dosyasını import ettim ama bir bir şey olmadı :)

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
Hocam device manger da bahsetiğiniz bölüm var ve sizinki ile birebir aynı ve reg dosyasını import ettim ama bir bir şey olmadı :)
Aynı ise "HardwareId"="ACPI\QCOM0D50" bunu gireceksiniz demekir. Reg dosyasını import ettikten sonra yeniden başlattığınızda windows tuşunun tek başına yanması gerekiyordu demek ki bağımsız değil. bir ihtimal tüm ışıkların beraber kullanılması kaldı açıkçası olacağını pek sanmıyorum ama siz yine de deneyebilirsiniz isterseniz.

• Beğen
Tepkiler: skynet

Üst Alt