Led Bildirimlerini ve Continuum Özelliğini Aktifleştirme

Sponsorlu Bağlantılar

remzi33

remzi33

Üye
L950XL yüklemeyi başaramadım. Güncelleme ayarlarında şu hatayı alıyorum:
""Güncelleştirmeleri yüklerken bir sorun oluştu .... vs vs."
Hata Kodu olarak da şu var : "0x801882e2"

ko4fun

ko4fun

Üye
yaparsan eğer haber verir misin

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunuzu yeniden başlatıp güncellemeleri kontrol ettirin güncelleme yok yazacak daha sonra cab dosyasını tekrar gönderin çark ekranına geçmesi lazım

hayaleturk

hayaleturk

Üye
Lumia 735 de deneyen var mı. Çalışıyor mu?

remzi33

remzi33

Üye
Telefonunuzu yeniden başlatıp güncellemeleri kontrol ettirin güncelleme yok yazacak daha sonra cab dosyasını tekrar gönderin çark ekranına geçmesi lazım
defalarca denedim hocam. her seferinde "Güncelleştirmeler yüklenmeye hazırlanıyor.. %1 de kalıp "Güncelleştirmeleri yüklerken bir sorun oluştu .... vs vs." hatasını veriyor.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
defalarca denedim hocam. her seferinde "Güncelleştirmeler yüklenmeye hazırlanıyor.. %1 de kalıp "Güncelleştirmeleri yüklerken bir sorun oluştu .... vs vs." hatasını veriyor.
Aslında bende de continuum denerken telefon hemen kapanmadı cab dosyasını art arda gönderdim bir kaç kez sonra kendiliğinden kapandı. Led bildirimlerini denerken işe yaramadı ben de kendim kapattım telefonu ve direkt çark ekranında açıldı, sanırım biraz şanslıydım çünkü bu konuda çok sorun yaşayan var :)

İki yöntem daha verilmiş bir de onları deneyin isterseniz

1)Telefonu çıkarın, denetim masası/ aygıtlar ve yazıcıları açın, telefonunuz yarı transparan şekilde gözüküyor olacak üzerine tıklayıp kaldır'ı seçin sonra telefonu takın aygıt yazılımı yüklenmesinin ardından yeniden deneyin

2)Geliştirici modunu kapatın, telefonu yeniden başlatın, geliştirici modunu açın ve tekrar deneyin

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
Sıkıntı oluyor mu hocam telefonda genel çalışmasında?
reg editörü kurcalarken yanlış bir şey yaparsanız (diğer bölümlerde vs) sıkıntı olabilir ama bu işlemlerin pek riski yok bence, tuş ışıkları bazen kafasına göre davranıyor bende ama bildiğim kadarıyla 735 in kendi ledi var o yüzden sıkıntı olmaz diye düşünüyorum onun dışında bir şeyi etkilemiyor zaten :)

remzi33

remzi33

Üye
Aslında bende de continuum denerken telefon hemen kapanmadı cab dosyasını art arda gönderdim bir kaç kez sonra kendiliğinden kapandı. Led bildirimlerini denerken işe yaramadı ben de kendim kapattım telefonu ve direkt çark ekranında açıldı, sanırım biraz şanslıydım çünkü bu konuda çok sorun yaşayan var :)

İki yöntem daha verilmiş bir de onları deneyin isterseniz

1)Telefonu çıkarın, denetim masası/ aygıtlar ve yazıcıları açın, telefonunuz yarı transparan şekilde gözüküyor olacak üzerine tıklayıp kaldır'ı seçin sonra telefonu takın aygıt yazılımı yüklenmesinin ardından yeniden deneyin

2)Geliştirici modunu kapatın, telefonu yeniden başlatın, geliştirici modunu açın ve tekrar deneyin

bahsettiğiniz iki yöntemi de denedim. Sonuç aynı.

Da®kness

Da®kness

Üye
Lumia 735 kullanıyorum, continuum özelliği pek ilgimi çekmiyor. Led bildirimlerini açmak istiyorum. ilk mesajı okudum interop tools falan nedir? Nereden başlamam gerekir. insider'a kayıtlı olmak gerekiyor mu?

serifmstf

serifmstf

Üye
Led bildirimleri için cihazı unlock etmemiz gerek mi?(735)

mTalk'tan gönderildi

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 735 kullanıyorum, continuum özelliği pek ilgimi çekmiyor. Led bildirimlerini açmak istiyorum. ilk mesajı okudum interop tools falan nedir? Nereden başlamam gerekir. insider'a kayıtlı olmak gerekiyor mu?
insidere kayıt olmanız gerekmiyor ama son w10 yapısında olmanız gerekiyor (14393.448)
@remzi33 sizin sürüm aynı mı?

Interpol tools telefonunuzdaki kayıt defterini düzenlemeye, unlock yapmaya ve daha birçok işe yarayan bir uygulamadır şuradan son sürümüne ulaşabilirsiniz

Led bildirimleri için cihazı unlock etmemiz gerek mi?(735)

mTalk'tan gönderildi
evet

• Beğen
Tepkiler: Da®kness
serifmstf

serifmstf

Üye
insidere kayıt olmanız gerekmiyor ama son w10 yapısında olmanız gerekiyor (14393.448)
@remzi33 sizin sürüm aynı mı?

Interpol tools telefonunuzdaki kayıt defterini düzenlemeye, unlock yapmaya ve daha birçok işe yarayan bir uygulamadır şuradan son sürümüne ulaşabilirsiniz

evet
Hadi yaa daha garantisi bitmedi..peki madem böyle bir özelliği var bu telefonların bunu üreten akıllılar neden aktifleştirmemişler.düşünsene kanadın var ama yürüyerek gidiyosun

mTalk'tan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll ve erhanercan
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
Hadi yaa daha garantisi bitmedi..peki madem böyle bir özelliği var bu telefonların bunu üreten akıllılar neden aktifleştirmemişler.düşünsene kanadın var ama yürüyerek gidiyosun

mTalk'tan gönderildi
aslında unlock yapmaktan kasıt ayarlarsan geliştirici modunu aktif edip dışarıdan uygulama yüklemek, normalde bu sorun olmaz ama yüklediğimiz uygulama kayıt defteri düzenleyicisi olunca değişebilir
ama garantide oturup onu mu inceliyorlar inceleseler nasıl bulacaklar doğrusu hiç fikrim yok :) üreten akıllıları anlamak kolay değil

hocam benim sürüm 14965.1001
ben de 14965.1001 sürümünde yaptım ve çalıştı. Açıkçası bir fark olacağını sanmıyorum ama sürüm düşürüp denemek gibi bir ihtimal göründü.

• Beğen
Tepkiler: asikm23
serifmstf

serifmstf

Üye
Haklısın aslında geliştirici modu açı zaten.bende deneyeceğim

mTalk'tan gönderildi

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt