LCG X-Plore v1.57(2) S^3 Anna Belle Unsigned Anna icon [ Türkçe Dil Seçenekli ]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
LCG X-Plore v1.57(2) S^3 Anna Belle Unsigned Anna icon [ Türkçe Dil Seçenekli ]
Entegre metin ve resim görüntüleyici
Detaylar Görüntüleyici
Düzenleme Dosya Özellikleri (gizle, salt okunur, sistem)
Atanması ve kaldırma
Metin dosyaları oluşturma ve düzenleme
Klasör oluşturma
Çoktan seçmeli
Kopyalama veya taşıma dosyaları ve klasörleri
Kızılötesi veya Bletooth üzerinden dosya gönder
ZIP, RAR, JAR Dosya Ayıklayabilme
ZIP dosyaları oluşturmak için Paketle
Word belgelerini görüntüleme
Donanım aygıtları Ekran bilgileri
İşlemler ve Görevleri görünümleri (Symbian 8.7 Mevcut)
Program güncellemesi Dahili
Mesaj klasörleri görüntüleme ve dosya kaydetmek
Hex görüntüleyici ve editör
Dosyalar ara
kısayol klasörü
Basit müzik çalar

Dil Seçenekleri

Türkçe
İngilizce

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Last-Trump, oguzalp44, maviada ve 4 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: tragedie
tempestshine

tempestshine

Üye
teşekkürler.

hsyn73

hsyn73

Üye
603 te çalişmadi.........

ekol13

Üye
5800 da çalışanı yok mu kardeş

razor_b

Üye
sertifika sorunu var?

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
program için teşekkürler. tel. hackli. ancak programda C ve E dışındaki diskleri göremiyorum. neden acaba?

rapza12

Üye
5130da çalışma ihtimali var mı bu programın veya 5130da çalışan bir dosya yöneticisi bilen var mı lütfen hafıza kartımın şifresini unuttum ona ulaşmaya çalışıyorum lütfen yardım edin

jatvalca

jatvalca

Üye
güzel pro teşekkürler

wildtiger223

wildtiger223

Üye
teşkkürler kardeşim eline sağlıkk

polluxea♪

polluxea♪

Üye
sagolunn

• Beğen
Tepkiler: tragedie
cevahir042

cevahir042

Üye
merhaba bey kardesim ben gorme engelliyim nokia e 6 kullaniyorum bununla baglanip prog indiriyorum ekran okuyucu talks prog var bunun sayesinde bir cok isimi hallediyorum ingilizcem yok onun icin turkce programlar tercihim sizin eklediginiz dosya yoneticisi bunu indirdim yuklemeye gelince sertifika hatasi veriyor yuklenmiyor dosya yoneticiler volumundeki turkce olan prog larin hepsini indirdim ama hepsi sertifika hatasi veriyor ayarlarda sertifika kontrolude kapali halen kabul etmlyor ne yapmam gerek bulundugum yer koy internet yok sertifika hatasi vermeyen bir dosya yoneticisi bulmama yardimci olırmusunuz veya yardim edecek kisilere soyleyebilirmisiniz tesekkurler.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
merhaba bey kardesim ben gorme engelliyim nokia e 6 kullaniyorum bununla baglanip prog indiriyorum ekran okuyucu talks prog var bunun sayesinde bir cok isimi hallediyorum ingilizcem yok onun icin turkce programlar tercihim sizin eklediginiz dosya yoneticisi bunu indirdim yuklemeye gelince sertifika hatasi veriyor yuklenmiyor dosya yoneticiler volumundeki turkce olan prog larin hepsini indirdim ama hepsi sertifika hatasi veriyor ayarlarda sertifika kontrolude kapali halen kabul etmlyor ne yapmam gerek bulundugum yer koy internet yok sertifika hatasi vermeyen bir dosya yoneticisi bulmama yardimci olırmusunuz veya yardim edecek kisilere soyleyebilirmisiniz tesekkurler.

buyur dostum buradan indir uygulamanın signed olanıdır

http://www.maxicep.com/attachments/111954d1332487101/

- - - Eklendi - - -

buda konu linki

http://www.maxicep.com/symbian-s60v3-dosya-yoneticiler-file-manager/lcg-x-plore-v1-57-s60v3-v5-s-3-anna-belle-signed-620067.html

• Beğen
Tepkiler: ANIL
ANIL

ANIL

Admin

Uygulama unsigned olduğu için yüklenmez. Telefonu hacklemek gerekir. Aynı programın signed versiyonu var onun yüklenmesi gerekir bir de bunu deneyin.

http://www.maxicep.com/symbian-3-do...0v3-s60v5-s-3-signed-resmi-turkce-552080.html

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
cevahir042

cevahir042

Üye
yarendede ve nsekiz kardesler tesekkürler emeginize saglik ama olmadi bunlari ben zaten indirmistim daha farkli birsey yokmuydu cep telle baglandigimdan cevapla bolumunden ayri ayri tesekkur edemedim yazamadim cep orda islev yapmiyor tesekkurler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt