Uygulama Launcher izinleri hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Oswaldd

Üye
    Konu Sahibi
Launcher izinleri hakkında
Arkadaslar launcher izinleri hakkinda detayli bilgi bulamadim. Sms,rehber gibi izinler ne kadar guvenlidir? Bunlari daha sonra kapatsak bile verimli calismasi icin bildirim rozeti vs acik kalmalari lazim sonucta. Mesela bankacilik islemlerinde risk yaratirmi? Google in guvenlik icin aldigi onlemler varmidir ?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Her türlü risk var hocam. Bugün google'da olan uygulama yarın olmayabilir.

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir

Oswaldd

Üye
    Konu Sahibi
Her türlü risk var hocam. Bugün google'da olan uygulama yarın olmayabilir.
Cevap icin tesekkurler. Bundan 7-8 sene once sorgulamadan yuklerdim hatta apklari buradan alirdim simdi dusununce bankanin gonderdigi sifreyi bile goruntuleme izni var bu launcherlarin uzak durmak lazim ozaman.

Pekala bir sorum daha olacak orjinal arayuzdeki ikonlari degistirmek icin bir cozum varmidir? Markette icon changer var ama reklamli, icon paketleride sanirim launcher olmadan kurulamiyor.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Cevap icin tesekkurler. Bundan 7-8 sene once sorgulamadan yuklerdim hatta apklari buradan alirdim simdi dusununce bankanin gonderdigi sifreyi bile goruntuleme izni var bu launcherlarin uzak durmak lazim ozaman.

Pekala bir sorum daha olacak orjinal arayuzdeki ikonlari degistirmek icin bir cozum varmidir? Markette icon changer var ama reklamli, icon paketleride sanirim launcher olmadan kurulamiyor.
Root atıp sistemde kurulu olan launcherapk değiştirebilir.
Zlauncher tavsiye edebilirim , 2014 ylında güncelleme aldı en son. Ayarlar menüsünden her türlü ikon paketini seçebiliyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir

Oswaldd

Üye
    Konu Sahibi
Root atıp sistemde kurulu olan launcherapk değiştirebilir.
Zlauncher tavsiye edebilirim , 2014 ylında güncelleme aldı en son. Ayarlar menüsünden her türlü ikon paketini seçebiliyorsunuz.
Tamamdir hocam tesekkurler
Mesaj birleştirildi:

Bu arada zlauncher nokianinmis en azindan guvenilir yapimci ama kaldirilmis magazadan

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt