Laptopum Açılmıyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mete52

Üye
    Konu Sahibi
Babam leptop donuyor die 5 defa açıp kapama düğmesine uzun basarak kapatmış şimdi şöyle bir hata alıyorum..


WİNDOW/SYSTEM32/CONFİG/SYSTEM dosyası bulunamıyor.


bunu nasıl düzeltebilirim...??

Not: Bilgisayarımın Kurulum cd si yok. Kayboldu.
 
crazy_gokhan

crazy_gokhan

Üye
Bİr tane orjinal xp bularak onarma yapabilirsin veya cd den çalışan bir xp bul daha sonra cd den çalıştır masaüstü gelsin komut istemini aç daha sonra şöyle yaz "chkdsk c:/r" yazaraktan sorunu halledebilirsin...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt