Laptop konusunda acil yardım!!

Sponsorlu Bağlantılar

maxikolik

maxikolik

Üye
    Konu Sahibi
Laptop konusunda acil yardım!!
İyi günler Casper CN-VRY4200A bu linkteki bilgisayarı almak istiyorum ama casper konusunda çok şeyler diyolar yardım edebilirmisiniz yada bu fiyata en iyi laptoplar neler yardımcı olabilirmisiniz

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-

ismail

ismail

Üye
evet genelde sonu -er ile bitenlerden uzak durmalı deniyo + hp

• Beğen
Tepkiler: maxikolik
maxikolik

maxikolik

Üye
    Konu Sahibi
iyi güzel diyosunda bu fiyatlara bu özelliklerde başka laptop bulamadım bu konuda yardım edebilirsen sevinirim aradığım özellikler i5 4200m ve üzeri işlemciler nvidia gt 740 m 128 bit ve üzeri ekran kartı 8 gb ram 500 ile 1000gb arası hdd

• Beğen
ismail

ismail

Üye
iyi güzel diyosunda bu fiyatlara bu özelliklerde başka laptop bulamadım bu konuda yardım edebilirsen sevinirim aradığım özellikler i5 4200m ve üzeri işlemciler nvidia gt 740 m 128 bit ve üzeri ekran kartı 8 gb ram 500 ile 1000gb arası hdd
akşama bakalım da sonu u olan işlemciler olur diyosan asusun vardır

• Beğen
Tepkiler: maxikolik
maxikolik

maxikolik

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim , 4200 u modelleri 4200 m modellerine göre daha yavaş ondan dolayı tercihim 4200 m

• Beğen
Ayrt0n Senna

Ayrt0n Senna

Üye
lenovo ya da bir bak derim

maxikolik

maxikolik

Üye
    Konu Sahibi
Lenovo ya baktim daha dogrusu iki gundur bakmadigim marka kalmadi ama 1500-1700lira arasi bulabildigim en iyiler hep casper

fnldstntn

Üye

Bunun Gerçek 4 çekirdekli işlemcisi var

Bunlar geçici kampanyalı fiyatlar alacaksan acele etmen gerek...

• Beğen
Tepkiler: maxikolik ve Ayrt0n Senna
maxikolik

maxikolik

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler ama ram 6 ya ikisininde bide amd var g510 da yoksa o g510 nun işlemcisi müthiş birşey

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
evet o özelliklerde bulamazsın zaten bu özelliklerdeki laptoplardan daha kötü olduğu için fiyatı uygun. Alacaksın ama ısınıp yine fps düşecek 740m olacak sana 630 ne farkı kalacak ? Her model kötü diye bir şey yok ama 10 casper kullanıcısından 8'i şikayet ediyorsa o markadan uzak durmak en iyisi bence

• Beğen
Tepkiler: maxikolik ve Ayrt0n Senna

Üst Alt