laptobum kablosuzumu gormuyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erenrtyfgh

Üye
    Konu Sahibi
laptobum kablosuzumu gormuyor?
arkadaşlar komşum bana wifisinin şifresini verdi ama laptop mahalledeki wifilerın hepsinı goruo komsununkini gormuyor.telefonumda ise komşununkini goruyor ve cekiyor yardım pls?

erenrtyfgh

Üye
    Konu Sahibi
yokmu bilen maxicep ailesi

erenrtyfgh

Üye
    Konu Sahibi
bilen yokmu

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Telefonun görüp pc'nin görmemesi ilginç pc'nin alıcaları daha kuvvetli olur telefonda iyi çekiyormu?

BreakerZote

BreakerZote

Üye
arkadaşlar komşum bana wifisinin şifresini verdi ama laptop mahalledeki wifilerın hepsinı goruo komsununkini gormuyor.telefonumda ise komşununkini goruyor ve cekiyor yardım pls?

Telefon Kaç Diş Gösteriyor Çekim Kalitesi ?

Laptopun Wirless Driverını Güncelle

+

Modemden Ayar Gerekebilir Hangi Modda Ona Bakılması Lazım

802.11 a/b/g/n Görmüşündür Belki

802.11 protokolu wi-fi ya da kablosuz ag diye adlandirilan baglantinin standardidir. yanina gelen harfler bu standardin farkli surumlerini ifade eder...

802.11a = 5GHz frekansinda calisir, bu yuzden 2.4 GHz bandinda calisan diger urunlerden etkilenmez. ancak yavastir.

802.11b = 2.4 GHz bandinda calisir. teoride 11 Mbit hiza ulasabilir.

802.11g = aynen b gibi 2.4 GHz frekansinda calisir. ancak hiz 54 Mbit'e kadar yukseltilmistir. su andaki piyasadaki tum urunler 802.11g standardini kullanir ve geriye donuk olarak 802.11b ile de uyumludur.
802.11n'in farki = teoride 10 kat daha hizlidir. yani saniyede 540 mbit'e kadar ulasabilir. ayrica en buyuk artisi MIMO destegidir. MIMO (Multiple input, multiple output demek. coklu giris, coklu cikis.) daha da turkcesi, birden cok alici ve verici antenlerle data akisi cok genis bir alana yayilabiliyor: bu sayede 1 km icerisinde tek bir kablosuz ag kullanilabiliyor.

doguhanbaz37

Üye
Modeminde wlan yanıyorsa Görmesi lazım ama yanmıyorsa Mödeminin arkasında Wlan Butonu vardır Ona 5 - 10 sn basılı tut Sonra Power i kapat baştan aç :) tamamdır :))

erenrtyfgh

Üye
    Konu Sahibi
sagolasınız da program falan yokmu yada ayar falan he bu arada telden 3 dis cekıyor ve ınternet superonlıne dır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt