L9 Anormal bir durum

Sponsorlu Bağlantılar

bluee18

bluee18

Üye
    Konu Sahibi
L9 Anormal bir durum
[/url][/IMG]
2150mAh bataryanin bu kadar surede 10 15 dakkada bir whatsapp girmesiyle bitmesi sizcede anormal değil mi ?

skylinegti

skylinegti

Üye
hemde çok anormal birşey normalde 10-15 dk da %8-10 arası batarya tüketmesi lazım,garantisi bitmediyse servise gönder telefonu...

bluee18

bluee18

Üye
    Konu Sahibi
hemde çok anormal birşey normalde 10-15 dk da %8-10 arası batarya tüketmesi lazım,garantisi bitmediyse servise gönder telefonu...
Lg teknik servis hic bi is yapmiyo 3 kere gonderdim sonuc yok

skylinegti

skylinegti

Üye
Lg teknik servis hic bi is yapmiyo 3 kere gonderdim sonuc yok
eğer 3 kere aynı sorundan servise gidip geldiyse bu sefer değişim talep et ,eğer kabul etmezlerse tüketici hakem heyetine başvur...

bluee18

bluee18

Üye
    Konu Sahibi
eğer 3 kere aynı sorundan servise gidip geldiyse bu sefer değişim talep et ,eğer kabul etmezlerse tüketici hakem heyetine başvur...
Cihazda root ve avrupa rom var tr romunda çok skinti yasadim 3. Servisten sonra attim rom baktim yapmiyolar ama batarya sorununu sanirim 2 kez yazdim

skylinegti

skylinegti

Üye
Bootloader kilidi açıldıysa servis rom yüklediğinizi anlayabilir keşke rom yüklemeden birkez daha servise yollayıp değişim talep etseydiniz...

bluee18

bluee18

Üye
    Konu Sahibi
Bootloader kilidi açıldıysa servis rom yüklediğinizi anlayabilir keşke rom yüklemeden birkez daha servise yollayıp değişim talep etseydiniz...

Bootloader kapali stock rom yukledim lgnin programi ile kdz attim sadece
Lg kendi programi ile yukseltme hatalarini gider desem stock roma donuyo root kalkiyo bunu anlarlar mi ?

skylinegti

skylinegti

Üye
Bootloader kapali stock rom yukledim lgnin programi ile kdz attim sadece
Lg kendi programi ile yukseltme hatalarini gider desem stock roma donuyo root kalkiyo bunu anlarlar mi ?
büyük ihtimalle anlamazlar ama yinede emin değilim...

Üst Alt