L5 E612 Optimus Kullanıcısıyım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
L5 E612 Optimus Kullanıcısıyım.
Arkadaşlar forumdaki ilk günüm L5 Kullanıcısıyım alalı 3 ay oldu daha once neredeyse her telefonu kullandım l5 ile bir sorununuz varsa sorabilirsiniz yardım etmekten memnuniet duyarım bir kaç problem yaşadım telefonla ama istediğim herşeyi çözdüm allaha şükür telefondan resimler yüklemek istiyorum ama resim yuklemeyi başaramadım.

-telefonla ilgili bi kaç sorunum var;

-mozilla firefoxda faceye girdigimde video oynatamıyorum (normal tarayıcı oynatıyor)

-duvar kagıdım animasyonlu dvr kagıdı fakat tus kilidi açtıgımda arada haraket etmiyor kesin bi çözüm varmıdır ?

Ocean258

Üye
Hayırlı olsun güle güle kullanın facebook için kendi uygulamasını kullanmanızı öneririm.

Gggg1994

Üye
kesinlikle mozillayı napıcaksın kendi facebook uygulaması daha iyi gerçekten o animasyon olayı bende hiç olmadı ya

Konu Sahibi
kendi uygulamasını indirdigimde facebook paketim ile girebilcekmiyim wi-fi kullanan birisi değilim çünkü ? bide bi kaç gündü facebook paketi ile baglandıgımda facedeki resmleri göstermiyor ? yardımcı olursanız sevinirim

Gggg1994

Üye
facebook paketini bilmiyorum. Paketin ile giriyorsunuz zaten resim olayını bilmiyorum

Ocean258

Üye
bende denemedim o paketi ama kendi uygulaması ile de girer bence

Konu Sahibi
sınırsız net paketi yaptım kökten çözdüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...