L5 E612 Optimus Kullanıcısıyım.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sahinci0053

Üye
    Konu Sahibi
L5 E612 Optimus Kullanıcısıyım.
Arkadaşlar forumdaki ilk günüm L5 Kullanıcısıyım alalı 3 ay oldu daha once neredeyse her telefonu kullandım l5 ile bir sorununuz varsa sorabilirsiniz yardım etmekten memnuniet duyarım bir kaç problem yaşadım telefonla ama istediğim herşeyi çözdüm allaha şükür :) telefondan resimler yüklemek istiyorum ama resim yuklemeyi başaramadım.

-telefonla ilgili bi kaç sorunum var;

-mozilla firefoxda faceye girdigimde video oynatamıyorum (normal tarayıcı oynatıyor)

-duvar kagıdım animasyonlu dvr kagıdı fakat tus kilidi açtıgımda arada haraket etmiyor kesin bi çözüm varmıdır ?

Ocean258

Ocean258

Üye
Hayırlı olsun güle güle kullanın facebook için kendi uygulamasını kullanmanızı öneririm.

Gggg1994

Üye
kesinlikle mozillayı napıcaksın kendi facebook uygulaması daha iyi gerçekten o animasyon olayı bende hiç olmadı ya :dry:

sahinci0053

Üye
    Konu Sahibi
kendi uygulamasını indirdigimde facebook paketim ile girebilcekmiyim wi-fi kullanan birisi değilim çünkü ? bide bi kaç gündü facebook paketi ile baglandıgımda facedeki resmleri göstermiyor ? yardımcı olursanız sevinirim

Gggg1994

Üye
kendi uygulamasını indirdigimde facebook paketim ile girebilcekmiyim wi-fi kullanan birisi değilim çünkü ? bide bi kaç gündü facebook paketi ile baglandıgımda facedeki resmleri göstermiyor ? yardımcı olursanız sevinirim
facebook paketini bilmiyorum. Paketin ile giriyorsunuz zaten resim olayını bilmiyorum

Ocean258

Ocean258

Üye
bende denemedim o paketi ama kendi uygulaması ile de girer bence

sahinci0053

Üye
    Konu Sahibi
sınırsız net paketi yaptım kökten çözdüm :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt