Kuyt, Stoch'la Neler Konuştu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Kuyt, Stoch'la Neler Konuştu?

İBB karşılaşmasının ardından Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Kuyt yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Kuyt, "Çok önemli bir galibiyetti bu akşam. Maça çok iyi başladık. Golü bulduk. Ama maalesef ardından biz de gol yedik. Sabırlı olmamız gerekiyordu iyi çalışmamız gerekiyordu. En sonunda golü bulduk. Galibiyetten dolayı mutluyuz" dedi.

Hafta içinde oynanan M'gladbach maçında oyundan çıkarken elini sıkmayan Stoch'la ilgili de konuşan Kuyt, "Stoch'la görüştük. Futbol duygusal bir oyun böyle şeyler olabiliyor. Stoch bana elini uzatmadı. Bu tamamen durumla alakalı. Bana gelip 'kızgın olduğunu ve beni görmediğini' söyledi. Tepkisinin bana olmadığını, bunu yapmak istemediğini söyleyerek benden özür diledi. Ben de tabii ki kabul ettim bu özrü. Futbolun içinde böyle şeyler oluyor" ifadelerini kullandı.

Derbi hakkında da görüşlerini belirten Hollandalı, "Galatasaray-Fenerbahçe. Bence güzel bir maç olacak. Şu andaki seviyemize gelmek için biraz zaman harcadık. Fenerbahçe her hafta daha iyi olur. Derbi için hazırız. Bir an önce de o maçı oynamak istiyoruz" şeklinde konuştu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt