Kuyt: "Henüz kararımı vermedim"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kuyt: "Henüz kararımı vermedim"
Geçtiğimiz sezon Liverpool'da pek fazla forma şansı bulamayan Dirk Kuyt, gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek bir ekipte oynamak istediğini belirtirken henüz kararını vermediğini açıkladı.

Goal.com'a açıklamalarda bulunan Kuyt, "Amacım gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde oynamak. Fakat henüz kararımı vermedim. Bazı teklifler var ve bunu değerlendireceğim." ifadelerini kullandı.

Özellikle Bundesliga ekiplerinden teklifler alldığını söyleyen Hollandalı forvet, "Bundesliga heyecanlı bir lig. Avrupa'da çok iyi işler yapan takımlar var. Bunların en iyi örneği Bayern. Bundesliga'yı, Avrupa'nın en önemli ligleriyle karşılaştırabiliriz. Ayrıca, Hollandalı oyuncular Klaas-Jan Huntelaar, Arjen Robben orada çok başarılı oldular. Hamburg'un bana olan ilgisi beni mutlu etti. Başka takımlarla da görüşmeler var. Menajerimle birlikte en doğru kararı vereceğiz. Şu anda sadece milli takıma odaklandım." şeklinde konuştu.

Liverpool'un eski menajeri Kenny Dalglish ile sorunlar yaşayan Kuyt'ın, Dalglish'in görevden alınması sonrası takımda kalabileceği de gelen haberler arasında bulunuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...