Kütüphaneyi Yenile Dediğimde Müzikleri Almıyor..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Blackjaz61

Blackjaz61

Üye
    Konu Sahibi
Kütüphaneyi Yenile Dediğimde Müzikleri Almıyor..
Telefonum N97 Mini

Önceden Müziklerim Hafıza Kartındaydı Ama Hafıza Kartını Kaybettiğim İçin Telefonun Hafızasına Tekrardan Attım Müzikleri :)

Yaklaşık 250 Tane Şarkı Atmış Olmam Gerek.. Müzik Çalar'a Girip Kütüphaneyi Yenile Dediğimde 110 Dosya Eklendi Diyor ve Takılıyor.. Tam 2 Saat Hiç Ellemedim Ama 110'da Duruyor.. Daha Fazla Eklemiyor.. Durdur Diyince veya Kapatınca Şarkıları Eklemiyor..

İşte Alttaki Resimde Gördüğünüz Gibi 110 Dosyada Takılıyor Daha Fazla Eklemiyor.. Durdur Diyince veya Çıkıncada Hiç Müzik Eklemiyor..

Ben Müzik Çalarda Müzik Dinlemek İsterim :) Aksi Taktirde Dosyalara Girip Tek Tek Açmak Çok Can Sıkıcı Oluyor :)

Çözümünü Bilen ve Varsa Anlatırsa Çok Minnettar Olurum..

Yardımcı Olacak Arkadaşlara Şimdiden Teşekkür Ederim :)

Süleyman

Süleyman

Üye
Telefonunda cfw mi yüklü?

sinanorta

sinanorta

Üye
Yüklediğin şarkılardan biri bozuk olabilir. Ondan orada takılıyordur diye düşünüyorum.

enesblt

enesblt

Üye
müzikleri E:/Music e at okur o zaman

03Gs1905

Üye
telefon hafızasında en az 30mb boş alan bulunacak şekilde kullan telefonu

• Beğen
Tepkiler: Blackjaz61
Blackjaz61

Blackjaz61

Üye
    Konu Sahibi
telefon hafızasında en az 30mb boş alan bulunacak şekilde kullan telefonu

Demek İstediğini Anlayamadım.. Telefonun Hafızasındaki Boş Alan 150 MB Bunu mu Kastediyorsun Yoksa Kütüphaneyi Yenile Dediğimde Müzikleri Yüklerken Müziklerin Toplam Boyutunu da mı Hesaba Katmamı Kastediyorsun?

Süleyman

Süleyman

Üye
Ne öneri sunacağımı bilmiyorum. Tek diyebileceğim format.

• Beğen
Tepkiler: Atacan-
AHKE

AHKE

Üye
*#7780# bunu dne

sinanorta

sinanorta

Üye

Bu nedir ya. Benim bildiğim *#7370# idi. Yeni kod mu keşfedildi. Az önce denedim herhalde yine aynı işlevi görüyor herhalde.

- - - Eklendi - - -

Kullandığın CFW'de sorun olabilir mi?

AHKE

AHKE

Üye
7370 tamamen herseyi siIiyor bu sadece ayarIarı sıfırIıyor

03Gs1905

Üye
Demek İstediğini Anlayamadım.. Telefonun Hafızasındaki Boş Alan 150 MB Bunu mu Kastediyorsun Yoksa Kütüphaneyi Yenile Dediğimde Müzikleri Yüklerken Müziklerin Toplam Boyutunu da mı Hesaba Katmamı Kastediyorsun?

Müzikleri telefon hafızasından sil sonra hafıza kartına atarak tekrar kütüphaneyi güncellemeyi dene..

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Dosyalarını yedekleyip hafıza kartını biçimlendir .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt