kurtulus40 Yeni Belle Browser

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tuzluca76

tuzluca76

Üye
    Konu Sahibi
kurtulus40 Yeni Belle Browser
Arkadaşlar yeni bellede BrowserNG Diye gelmiş browser tıklıyorum açılmıyor :S

TheMadness

TheMadness

Üye
Yanlışıkla yapmıştır. CFW hazırlarken böyle hatalar olabiliyor. Browserng normal browserın dosyasıdır.

tuzluca76

tuzluca76

Üye
    Konu Sahibi
:S buradan görünce düzeltirse iyi olur video izleyemiyeceğiz yoksa :s

serinaga

serinaga

Üye
hımm ...

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
arkadasim neden boyle bir baslikla konu aciyorsun onu anlamadim birde ozelden sordun soyledim istdiklerini sizler ne yapmak istedinizi acikca soyleyinde bende vereyim istedinizi.bakin benim terbiyemi herkez bilirler lutfen konu baslinizi duzeltirmisiniz yardimlarimi ne sizden nede sizin alet oldunuz bazi kisilerden esirgemedim ama anlamayanin hakki kotektir ata sozu doruymus.Benim yaptimi herkez biliyor madem oyle zorlama varmi yukleme arkadasim begenmediysen elemani oldugun nikini bile yazima yazamdiminkini kur ondan benimkine dondun ne yaptinizi bilmeden gidiyorsunuz biryerlere ama hayirlisi.

• Beğen
Tepkiler: south ve symbianmanyağı
Utk4n*

Utk4n*

Üye
Çatır çatır çalışıyor öyle birşey yok nerden uydurdun. Senin telefon çakmadır.

• Beğen
Tepkiler: symbianmanyağı
mkahya

mkahya

Üye
sayın arkadaşlar yaptığınız her türlü yorumları dikkatlice yapınız birilerine alet olarak yapmayın ben kurtuluş kardeşin yaptığı belleyi kullanıyorum kaç aydır ve hiç bir sorunla karşılaşmadım sorunu olan arkadaş nasıl oluyorda iki günde hata aldı ya telefonu çakma yada akıl hocaları çakma lütfen kurtuluş40 belleyi birilerine alet olmak için kötülemeyin şu anda en sağlam ve kaliteli program kurtuluş40 belle itirazı olan ispat etsin ben açıkça sölemek istiyorum madness adlı kişi kurtuluş40 bellenin kopyasını kullanıp dağıtıyo ona alet olmayın arkadaşlar kurtuluşun hakkını yemeyin yalan yere yanlış yorumlar yapmayın biraz edepli olalım.

• Beğen

apolayn

Üye
öküz altında buza aramayın kardeşim (yanlışanlaşılmış sözüm konuyu açana)

• Beğen
Tepkiler: symbianmanyağı, Cihanî Sultan ve Utk4n*

egemen1903

Üye
Ayıptır, bir sorun varsa sürümün konusunda sorarsınız. cevap alamazsanız sizi tatmin etmezse başka sürüme geçersiniz.

Anladığım kadarıyla bu konunun cevap almakla uzaktan yakından alakası yok gerçide neyse.

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
Emek hırsızları yazık size adam o kadar uğraşıyor siz bir saniyede adamın bütün emeğini hiç yapıyorsunuz.. Çok yazık.

• Beğen
Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Arkadaşlar yeni bellede BrowserNG Diye gelmiş browser tıklıyorum açılmıyor :S
Bazi benim sabrimi test etmek isteyen arkadaslar var ama o arkadaslara sesleniyorum.Ne yaparsaniz yapin ben sabrimi ve size olan sevgimi allah benim kalbime gommus yani ugrasmayin kendi isinizi yapin lutfen.Bakin yarin birgun benim size sizinde bana isimiz duser iste ozaman yuzumuze bakacak birseyler birakin.

Bakin peygamber efendimiz ne buyurmus bir insan birileri hakkinda haksiz yere soz soylerse o kisilerin hakkini helal etmedi surece cennete giremezler...

birde bu cfw benim kendi yapimim olsa adam secerdim.

• Beğen
Recep Özmen

Recep Özmen

Üye

Bazi benim sabrimi test etmek isteyen arkadaslar var ama o arkadaslara sesleniyorum.Ne yaparsaniz yapin ben sabrimi ve size olan sevgimi allah benim kalbime gommus yani ugrasmayin kendi isinizi yapin lutfen.Bakin yarin birgun benim size sizinde bana isimiz duser iste ozaman yuzumuze bakacak birseyler birakin.

Bakin peygamber efendimiz ne buyurmus bir insan birileri hakkinda haksiz yere soz soylerse o kisilerin hakkini helal etmedi surece cennete giremezler...

birde bu cfw benim kendi yapimim olsa adam secerdim.
Kurtuluş abi herkes kimin ne olduğunu biliyor sen içini ferah tut. Tüm forum senin nasıl biri olduğunu biliyor. Bir atasözü daha var kedi uzanamadığı ciğere pis dermiş.

• Beğen
Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt