• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

kurtlar vadisi Gökhan kırdar-dayan kalbim dizide çalan müzik

Konu Sahibi
kurtlar vadisi Gökhan kırdar-dayan kalbim dizide çalan müzik
kurtlar vadisi dizisinde çalan bu müzik beğenilmişti paylaşıma vereyim dedim müziği iki kısım yaptım sözlü ve sadece müzik şeklinde istediğinizi indirin

not:şarkının orjinali 7 dakikadır...

Ekli dosyalar

Tepkiler: yoncaa02, Egeanman, clefchef ve 4 diğerleri

MH_ZAFER

Üye
Güzel Müzik Paylaşım İçin Sağol...

Wayyyy güzelmiş gerçekten....Emeğine sağlık....

arkadaşlar ben sıteye yen ıuye oldum.kurtlar vadısının zurnalı versıonunu cep telefonumda nasıl zıl sesı yapabılırım

Odysseus

Üye
Recep kardeşim çok güzel eline sağlık. Linklerin ölmemesi için siteye ekledim. Kızmazsın umarım

Konu Sahibi
Recep kardeşim çok güzel eline sağlık. Linklerin ölmemesi için siteye ekledim. Kızmazsın umarım

bişey değil ne demek,
siteye eklediğin iyi olmuş teşekkür ederim ne kızması...

Eline Sağlık Süper oLmus.

arkadaşlar ben sıteye yen ıuye oldum.kurtlar vadısının zurnalı versıonunu cep telefonumda nasıl zıl sesı yapabılırım
O Sesi Telefonunuzdan Sounds / DigitaL Klasörüne Atınız.
Daha Sonra TercihLerinize Girip. Zil Sesini O sesi YapabiLirsiniz..

7z değil de .rar uzantılı olsaydı daha iyi olabilirdi ama yine de güzel eline sağlık

ya rica etsem winrar içinde de koyabilirmisin bnm pcye yeni format attım winrar tek war 7z açmıyo