Kurtlar Vadisi Final

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
Kurtlar Vadisi Final
POLAT: Demek bütün bu adını söyleyemediğim Ümmüninati'nin... Ülümünaku'nın... Ölümlünaci'nin... Amaaan, neyse ne be! O kırmızı pelerinlilerin başında sen varsın ha? Sayende üç yıldır Kızılırmak nehri kadar kan akıttım be!
MEMATİ: Sıkayım mı kafasına usta?
POLAT: Sen de bi sus be Memati! Üç yıldır sıkayım mı sıkayım mı? Sıktın ama haaa...
SHARON: Sakin olun bakayım. Önce relax, bakın şu bacaklara! Böylesini gördünüz mü hiç? Bak, bak, bak, bacak değiştirirken gördüklerinize dikkat kesilin bakayım...
MEMATİ: Abla sıkayım mı Polat'ın kafasına?
POLAT: Allah belanı versin e mi Memati... Abaza Memati...
MEMATİ: Ne yapayım abi, kadınsızlık başıma vurdu. Gerçi sünnet olmuştum çocukken ama sıkayım mı benimkinin kafasına? Ucundan azıcık...
POLAT: Ne yaparsan yap. Anam anam, yemişim Elif'i... Bu ne böyle ya? (Alttan 'Elif dedim' türküsü girer)
POLAT: Kesin şu müziği. 50 Cent'ten bir şeyler çalın, Don Dale çalın! Nasıl bir şeymişsin yavrum böyle? Buzun olayım, kır beni!
SHARON: Ne zamandır hastayım sana. Acun'la haber yolladım sana, sırf seni buraya getirmek için yaptım bunları.
MEMATİ: Usta karı arkasında buz kıracağı saklıyor. Neler oluyor? Niye Amerika'dayız? Bu karının yanında duran herifi gözüm bir yerden ısırıyor. Ama nerden? Senin benden sakladığın başka bir şey yok di mi?
POLAT: Var Memati var. Efe olarak doğdum Ali olarak büyüdüm. Polat olarak mafyaya girdim. Ama Arçibıld ismini alıp bu hatunla evlenebilir, her şeye tövbe de edebilirim.
SHARON: Bir şey itiraf edicem. Ben senin annenim, Andy de baban... POLAT: Yeteeeer!
SHARON: Şakaydı. Ver bakayım alt dudaktan...
MEMATİ: Usta buldum. Bu herif, 'Baba' filminde Marlon Brando'nun oğlunu oynayan herife benzemiyor mu?
POLAT: O zaten Memati.
MEMATİ: Yapma ya, ne gavatmış. Karı seni öpüyor, bu sırıtıyor pis pis. Don Corleone de bunun yüzünden ölmüştü şimdi hatırladım. Yok ya, ben sıkarım bunun kafasına!
POLAT: Aa harbiden sıktı. Kusura bakma bacım, bu eşeğin huyu böyle.
SHARON: Bilmem mi? Gelin bakayım yamacıma aslanlarım. Kan dediğin nedir ki, akacaksa damarda durmaz.
POLAT: Ama bu ses?
MEMATİ: Usta sıkayım mı kafasına karının?
SHARON: Hüşşş... Karı anandır. Tanımadın mı lan beni üveyik?
MEMATİ: Usta bana bir şeyler oluyor. Çakır ağabeyin sesini duyuyorum.
POLAT: Çakır?
ÇAKIR: Benim tabii oğlum. Senin gibi estetikle yüzümü değiştirdim. Hikaye bitmiyor. Daha yeni başlıyor.
MEMATİ: Yoo bu kadarı fazla. Kendi kafama sıkıyorum usta. (Memati dayanamaz kendi kafasına sıkar.)
ÇAKIR: Oğlum, boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın. Beyaz Saray'a giricez. 24 dizisindeki Sitiyu'ya giricez. Jack Bauer'den neyimiz eksik? Pentagon'a giricez. Efbiay'a giricez. Siayey'e giricez. Olmadı Enbiey'de draft edilicez. Dur şu makyajımı temizleyeyim. Sonra da iki sokak ötedeki estetikçide yüzlerimizi değiştirip yeni maceralara akalım... Andy aslanım, sen de al şu parayı uza bakayım. Sana ihtiyacım kalmadı hadi naş!!

not: alıntıdır

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Memati ne bulursa sıkıyo kafasına yaa çok güzel çalışma teşekkürler

D3N1Z

D3N1Z

Üye
Sık Memati kim tutar seni be

Clausius Clapeyron

Üye
güzeldi

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
mütiş yaa çoook makara olmuşşş

Aeon

Üye
süper

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

Salihyet

Salihyet

Üye
sonuna kadar okumamıştım bu gün de perşembe bakalım memati sıkacakmı

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
ciddi çok güzel yaaa

POWER

POWER

Üye
sıkmışlar be abi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt