Kullanışlı not programı tavsiyeleriniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
Kullanışlı not programı tavsiyeleriniz ?
Wallet x benzeri not kaydetmek için kullanılacak uygulama tavsiyeniz var mi arkadaşlar. Wallet şifre kaydetmek için ideal ona benzer bir program gibi mesela şimdiden teşekkürler :)

kemiksesi

kemiksesi

Üye
smart notes güzel

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi

akinorta

Üye
notes+ geliyor çok yakında

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
notes+ geliyor çok yakında

siz yaparsanız gayet güzel birşey olur gibi yalnız kredi kartı falan kullanmıyorum inşallah mağazadan satın alabilme şansım olur başka bir kartla :)

-Hokage-

-Hokage-

Üye
SymNote kullan dostum sorun olmaz int. Tabanlı silinmezler hiç degilse

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
SymNote kullan dostum sorun olmaz int. Tabanlı silinmezler hiç degilse

bak bunu hiç duymamıştım hemen deneyeyim :) peki internet tabanlı ama güvenliği nasıl herkes erisebiliyor mu :s

• Beğen
Tepkiler: -Hokage-
-Hokage-

-Hokage-

Üye
bak bunu hiç duymamıştım hemen deneyeyim :) peki internet tabanlı ama güvenliği nasıl herkes erisebiliyor mu :s

eposta adresinle kayıt olup giriş yaparken kendi epostanı ve şifreni kullanıyorsun.Notların yanında listelemede oluşturabiliyorsun ki bu tam benim aradıgım özellikti buldugum için çok memnunum.Üstüne notlarımın silinmesi gibi bir durum olmuyor telefonu formatlasan bile.Gerçekten güzel :)

- - - Eklendi - - -

Birde bu var http://www.maxicep.com/symbian-3-of...s-3-anna-belle-signed-820083.html#post6298987 daha iyimiş galiba denemedim ama

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
symnoteyi denedim çalışması falan walletx gibi kullanışlı ama programa girince karışıyor işler sade değil aktif not liste ekle vs falan internet tabanlı olması güzel ama içi biraz daha sade olsaymış :) bak bu ikinciyide duymamıştım hemen deneyeyim :)

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
symnoteyi denedim çalışması falan walletx gibi kullanışlı ama programa girince karışıyor işler sade değil aktif not liste ekle vs falan internet tabanlı olması güzel ama içi biraz daha sade olsaymış :) bak bu ikinciyide duymamıştım hemen deneyeyim :)

yok hocam bu da olmaz ya üyelik şifre falan filan geç açılıyo birde :)

Anil-D

Anil-D

Üye
akın abi yapınca onu dnyn