Kullanıcı yorumları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cynical

Cynical

Üye
    Konu Sahibi
Kullanıcı yorumları
Gerekli yada gerçekleşebilir midir bilmem ama şöyle bir önerim var. Ben bir oyun yada program indirmeden önce kullanıcı yorumlarına göz atarım ve bu yorumlara önem veririm. Eminim ki bir çok kişi de aynısını yapıyordur. Tabi beklediğim yorumlar da "Çok güzel sağol", "Begenmedim" yada "Yükleyelim bakalım" gibisinden değil daha kapsamlı oyunu/programı inceleyen yorumlar. "Şu şu özellikleri iyi, şu şu yönleri zayıf." gibi... Ancak bu tür yorumlar konularda yukarıda yazdığım türden yorumların arasında yok olup gidiyor. Kimi zaman ise 10 sayfa teşekkür mesajı içerisinde bir tane oyunu/programı denemiş birinin yorumu olmuyor. Belki onlar da yorumlarının "teşekkür mesajları" arasında kaybolup gideceğini biliyorlar. Teşekkür mesajı olmasın demiyorum ama inceleme yorumlarından olumlu ve olumsuz en az ikisi konunun ilk mesajına alıntı yada link olarak "kullanıcı yorumu" şeklinde eklense iyi olmaz mı? Hem yorumcunun mesajı teşekkür mesajları arasında yok olup gitmez, hem de oyunu/programı indirmek isteyen biri kolaylıkla bunun incelemesine de ulaşmış olur.

• Beğen
Tepkiler: Salih Baba™ ve maxibrk

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Güzel demişsinde sistem kullanıcı yorumu ile teşekkür için yapılmış yorumu nasıl ayırt edebilirki.çünkü yorumlar otomatik olarak ekleniyor.

maxibrk

maxibrk

Üye
Evet. Sana katılıyom.:good: Böyle bir şey yapılsa çok iyi olur.:)

--------------- Ekleme ---------------

Güzel demişsinde sistem kullanıcı yorumu ile teşekkür için yapılmış yorumu nasıl ayırt edebilirki.çünkü yorumlar otomatik olarak ekleniyor.
:allalla:Sen de haklısın :ss Ne olacak o zaman bizim bu halimiz.:deal:

Cynical

Cynical

Üye
    Konu Sahibi
Sistem yapsın demedim ki.. Konunun sahibi yada o bölümün modu yapabilir.

maxibrk

maxibrk

Üye
:)Evet. akıllıca...:oke:
Bence bu gerçekten çok önemli çünkü ekteki bir dosyayı indirmeden önce çoğu kişi yorumlara bakıyor diye düşünüyorum.:megafon:

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Evet bu gerçekten güzel olur,yoksa bir oyunun/programın hakkında doğru dürüst bir yorum bulmak için onlarca sayfayı taramak zorunda kalıyorsunuz.Teşekkürler

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Programları paraylamı alıyosunuz yahu indir gitsin :ehe

Öneriniz içın teşekkürler.
Ama genelde üye programı indirmeden yorum yapıp sonra indirir

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Bende Murat abiye katılıyorum...
Bunun için üyelere konulardaki mesajları taşıma yetkisi verilsede güzel yorumları kişiler kendileri ilk sıralara taşısa daha iyi olabilir..Çünkü yönetici her konuyla ayrı ilgilenmeye çalışsa ömrü yetmez...
Eğer olabiliyorsa her kişiye kendi konuları ile ilgili yetkisini artıracak çalışmalar yapılmalı en azından dosya bölümü konularına böyle bir özellik verilse süper olur....

Ayrıca arşiv yapan arkadaşlarda var onların yaptığı arşivlerde aralara gereksiz teşekkür mesajlarıda girince o arşiv iyice çığırından çıkıyor....

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
evet önerin güzel inşallah dikkate alınır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt