Kulaklik Tavsiye

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Kulaklik Tavsiye
Bana kulaklık tavsiye edebilir misiniz pop dinliyorum arada yabancı s6 cihaz kullanıyorum kendi kulaklığı kulağıma olmuyor kulak içi kulaklık istiyorum

Sizin önerileriniz nedir benimdüşündüğüm

Quadbeat 3 kulaklık LG nin ama nereden bulacağım bilmiyorum

Tavsiyelerini bekliyorum 70 80 TL yi geçmesin

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-Emre

-Emre

Üye

• Beğen
Tepkiler: firostr ve hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi

Bunların içinden hangisi iyidir 2 model gösterir misin fazla seçenek kafamı karıştırdı

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi

Bu kulaklık iyi midir 45.90 tl

-Emre

-Emre

Üye

Bu kulaklık iyi midir 45.90 tl

Hayır sana önerdiklerimden jbl ve audio-technica olanlarından birini al. Bass odaklı seviyorsan jbl detay seviyorsan audio technica al.

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Hayır sana önerdiklerimden jbl ve audio-technica olanlarından birini al. Bass odaklı seviyorsan jbl detay seviyorsan audio technica al.
Bu kulaklık işimi görmez mi ben Samsung s4 kulaklığını bile seviyorum o bile beni tatmin ediyor fazla ya gerek yok zaten iş yerinde kullanicam dışardan ses geçirmesin sanayide çalışıyorum ses çok o yüzden s4 kulaklığımı vardı ıslak mendil ile sildim kulaklığın birinden az ses geliyor iyimidir bu ürün alınır mı başka üründe var 70 80 TL ama şuan cebimde 90 TL var

Vatan teknisyen gold mediamark gibi alacabilecegim yerlerden link verirsen iyi olur sipariş vermek istemiyorum kredi kartım yok

orrr

orrr

Üye
koss ruk30 en iyisi o tavsiye ederim lg quadbeat 3 kullanıyorum ama modifikasyon lazım

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Luck Star

Luck Star

Üye
Bende de Samsung orjinal kulaklık ve Urbanears Bagis var ikisi de çok iyi geliyor bana ama daha iyisi vardır illaki. AKG var birde ama abime verdim o çok profosyonel bir şeydi :) Müzik zevki kişiden kişiye değişir biri bass fazla verir biri tizz fazla verir. Müzik zevkine göre bunu belirle daha sonra önerilen markaları internette araştır ekşisözlük gibi yerlerde eminim aradağın sonuca ulaşırsın. Ben öyle yaptım 2 senedir rahat rahat dinliyorum :)

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
bluetooth kulaklık düşünüyorsan tavsiyede bulunabilirim ses kalitesi ve kullanış gayet iyi

Awei A920BL Akıllı Kablosuz Spor Kulaklık Bluetooth 4.0 Spor Stereo Kulak Kulaklık Ses kontrolü Mic ile Gürültü Azaltma

(from AliExpress Android)

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
bunu sipariş verdim abimden

• Beğen
Tepkiler: -Emre
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Bu kulaklık işimi görmez mi ben Samsung s4 kulaklığını bile seviyorum o bile beni tatmin ediyor fazla ya gerek yok zaten iş yerinde kullanicam dışardan ses geçirmesin sanayide çalışıyorum ses çok o yüzden s4 kulaklığımı vardı ıslak mendil ile sildim kulaklığın birinden az ses geliyor iyimidir bu ürün alınır mı başka üründe var 70 80 TL ama şuan cebimde 90 TL var

Vatan teknisyen gold mediamark gibi alacabilecegim yerlerden link verirsen iyi olur sipariş vermek istemiyorum kredi kartım yok

özel markaları bilmem ama htcnin max300 modelini tavsiye ederim
Lumia 925 te bunu kullanıyorum acayip güzel s4 kulaklığını bile seviyorsan buna bayılırsın
normal fiyatı 45-50tl fakat telefoncularda 30tlye bile bulabilirsin
değişim ürününden falan alıyorlar sanırım
en sevdiğim yanlarından biri de asla dolaşmaması çok kullanışlı bişey

• Beğen
Tepkiler: hikmet366