kulaklık takmadan radyo açma

Sponsorlu Bağlantılar

asadas74

asadas74

Üye
    Konu Sahibi
kulaklık takmadan radyo açma
kulaklık takmadan radyo açmanın imkanı varmıdır. Çekim gücu az olsun ama çalıştırmak makbule geçer benim içim. Haporlor acık antensiz dinlemek. Varmıdır böyle yontem yada program.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
internet radyo kullanabilirsin yada kulaklığı kesip sadece anten bölümünü takip radyoyu kullanabilirsin

dejavu178

dejavu178

Üye
en iyi yontem eskimis veya ucuza alınan bir kulaklıgın jackini kesip anten niyetine kullanmak. yada internet radyosu kullanmak.

- - - Eklendi - - -

internet radyo kullanabilirsin yada kulaklığı kesip sadece anten bölümünü takip radyoyu kullanabilirsin

ayni seyi yazmisiz :)

• Beğen
Tepkiler: fatih006
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Burada kablo kesimine dikkat ediniz ucları birbiri ile temas etmemeli :oke:

asadas74

asadas74

Üye
    Konu Sahibi
onu yapıyorum zaten. Ama olumsuz sap gibi duruyor pantolonu deliyor. Para ile satılsa alacam o derece

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
asadas74

asadas74

Üye
    Konu Sahibi
yok cıkartmıyorum. Cok guldum cevaba.calıştığım makina uzun sure calışıyorum. Adamlar sahte bir bulutut programı sarj olduğunu gostermişler.

- - - Eklendi - - -

jak takılı gosterilebilir

kcr

Üye
Madem öyle bir düşüncen var, kabloyla filan hiç uğraşma. Nextman'ın dediği gibi hazır satılan jack'lar var onlardan alırsın. Aslında var mıdır bilmiyorum ama yanında ufak gözü olan kılıflardan bir tane almayı düşünmedim değil. Koyarsın kulaklığı gözüne, istediğin zaman takarsın.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
asadas74

asadas74

Üye
    Konu Sahibi
olabilir. Ama ben hala olabilecekse program taraftarıyım. Akınorta yapabilir

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Akınorta neder bilemem ama ben mesleğim gereği şu kadarını söyleyim takacağınız kablo yada jack içerdeki radio alıcısını devereye geçirdiği için program ile imkansız olduğu kanısındayım başarılırsa süper olur tabi :oke:

kcr

Üye

Bu eksiklik tamamen donanım kaynaklı. İsteselerdi cihazın bağlı bulunduğu elektronik tablanın bir yerlerine anten vazifesi görecek bir malzeme koyabilirlerdi. Ya da bu işi tablanın üzerinde birkaç elektronik malzemeyle anten güçlendirmesini de sağlayarak yapabilirlerdi ama istememişler işte. Şu haliyle fm alıcının çekimi tamamiyle hariçten bir desteğin takviyesine bağlı. Ama şunu diyebilirsin, açalım cihazın içini, kulaklık çıkışının elektronik temas noktasına anten işlevini görecek bir malzeme lehimleyelim, bu mantıklıdır. Kısacası yazılımla hallolabilecek bir iş değil istediğin.

achambo

achambo

Üye

çalışmayan kulaklık kestim oldu bende deneyin

• Beğen
Tepkiler: Nextman

PYTHONs

Üye
beyler yazılımla felan yapılcak iş değil, önce donanım olsun ki akınorta sürücüsünü yapsın ;)